INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/vijesti/stojic-vlada-je-precijenila-prihode-ove-godine-vracamo-se-u-recesiju-198586.aspx?id=198586&rnd=1330947897853

Jel to onaj "Stojko" što je kupovao Ingru iznad 200 kuna? Trenutno se današnja kupnja po 6,20 čini kao dobra investicija, nadam se da će tako ostati i do kraja dana, odnosno da će biti još bolja!



http://www.poslovni.hr/vijesti/stojic-vlada-je-precijenila-prihode-ove-godine-vracamo-se-u-recesiju-198586.aspx?id=198586&rnd=1330947897853

Jel to onaj "Stojko" što je kupovao Ingru iznad 200 kuna?
[/quote]

možda je slušao tebe…

Miša mu! Još ne vidim da je nešto objavljeno na ZSE-u. Možda oko 15 sati i 59 minuta?

Ide ovo na 8.40 danas a ako dođe vijest i 10 nebi bilo previše

bit će bolje................

ne znam za 10 ali vidljivo je bilo da je zaron ispod 7 bila preprodanost, rekoh da će se vratiti, sad ćemo se fino stabilizirati dok ne prodaju koji misle prodati. kupaca na 7 ima.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


Ide ovo na 8.40 danas a ako dođe vijest i 10 nebi bilo previše

lupetas bezveze ko i obicno…odbilo se cca 10 % za burek dovoljno [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Počinje opet istresanje,
dokle će sad [lol] [lol] [lol]




veliki i dalje izlaze – bio je 4000H na prodaji (40.000 komada-sve je rasprodao), sad je došao novi 3000H (30.000 komada, vjerojatno)….na kraju će svi veliki izaći, a ostat će Opi i 2000 malih špekulanata [lol] [bye]

Kolega "veliki ulagači" su ispod top 10. Ovi u top 10 su samo "šminkeri" i imaju zanemariv broj dionica u usporedbi sa ovima što su ispod a kroje "sudbinu" ove dionice, fokusirajte se na njihovo trgovanje. Eto samo da znate i tu informaciju!
[/quote]
Da se vi dva ne svađate izlaze i veliki i mali.
[/quote]
E ovo je prava istina i super zaključak.



Ide ovo na 8.40 danas a ako dođe vijest i 10 nebi bilo previše

lupetas bezveze ko i obicno…odbilo se cca 10 % za burek dovoljno [rolleyes]
[/quote]

Zašto misliš da lupetam,vjerovatno jer nisi unutra ali nema veze za tebe, kada opet bude vrh ti ćeš reći da si prodao [yawn] [lol]

bit će bolje................


ne znam za 10 ali vidljivo je bilo da je zaron ispod 7 bila preprodanost, rekoh da će se vratiti, sad ćemo se fino stabilizirati dok ne prodaju koji misle prodati. kupaca na 7 ima.

čega..? centi…?

Oppi da izjavu i cijela burza padne 1%. Rođeni market maker. Ajde što pada Ingra, ali što povuče i IGH -15% stvarno je "logično" i povezano sa stanjem u Ingri. Moćna neka kompanija kad može tako drmati burzom samo na osnovi izjave (i to pozitivne) jednog čovjeka. (Sarkazam za one koji ne kuže).

Pravi igrači koji znaju pozadinu čitave ove tragikomedije (Shakespeare bi pozavidio) uživaju jer se plan očito savršeno razvija. Problemčić je što će RH neminovno i posve očekivano ući u recesiju, ali projekte ta stvar neće zaustaviti jer oni koji se time zabavljaju imaju taj detalj uračunat u cijenu ove igre. Samo to mali ulagači ne mogu još znati – barem dok iz se dobro ne ispraši.




Ide ovo na 8.40 danas a ako dođe vijest i 10 nebi bilo previše

lupetas bezveze ko i obicno…odbilo se cca 10 % za burek dovoljno [rolleyes]
[/quote]

Zašto misliš da lupetam,vjerovatno jer nisi unutra ali nema veze za tebe, kada opet bude vrh ti ćeš reći da si prodao [yawn] [lol]

[/quote]
znas da ja ne propustam extrem rasprodaje… na 10% ode dio za burek [tongue] al lupas cjenu od 10 kn onako iz rukava…evo ti dokaz da nebi bilo zabune…jel 7 bio vrh????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close