INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo da svi građevinci prate ingru već dva tjedna, i to doslovno u 15min intervalu kretanja cijene.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Zizi, ajde odi na VLDS pa se tamo jadaj. Sjećam se tvojih postova otprije, konzorcij te uvukao i sad plačeš. Sad bi želio da se isto desi ovdje pa da ti duša bude na mjestu jer su i mnogi drugi stradali, a ne samo ti. Pa mislim otkuda uopće usporedba VLDS i INGR, to je nebo i zemlja, respektabilna međunarodna tvrtka INGR i mulj mulja hrvatske privatizacije PIFova VLDS. Zaista je jadno vidjeti kad se netko želi naslađivati tuđoj nesreći da bi se osjećao bolje. Sam si si kriv, i apeliram admine da miču ove postove koji nemaju veze s ničime

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

i evo ga hop 35.000 po asku. vraćamo se na 7,00

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


To je stara vijest,sve svjetske burze padaju i ulaze u negativan trend.

Kolega, i ja bih kupovao po 4, al nemam takvo znanje ko i vi, pa vas molim da samo tako nastavite educirati neuke špekulante. 😉


veliki i dalje izlaze – bio je 4000H na prodaji (40.000 komada-sve je rasprodao), sad je došao novi 3000H (30.000 komada, vjerojatno)….na kraju će svi veliki izaći, a ostat će Opi i 2000 malih špekulanata [lol] [bye]

Kolega "veliki ulagači" su ispod top 10. Ovi u top 10 su samo "šminkeri" i imaju zanemariv broj dionica u usporedbi sa ovima što su ispod a kroje "sudbinu" ove dionice, fokusirajte se na njihovo trgovanje. Eto samo da znate i tu informaciju!

@bananarama
krasna informacija… tik-tak… tik-tak… boom….

Čim vidim da se negativci ovako zelene u stotkama znam koji nam je smijer.

Obratite pozornost na ovo podebljano i pratite ZSE.

U Alžiru je u toku projektiranje, izgradnja i opremanje medicinskog objekta čija je vrijednost
EUR 56,00 milijuna.
U tijeku su završni pregovori oko zaključenja još dva ugovora;
– Isporuka i montaža hidromehaničke opreme za branu vrijednosti EUR 3,00 milijuna
– Projektiranje, izgradnja i opremanje hotelskog kompleksa vrijednosti EUR 30,00 milijuna

Značajno na poslovanje INGRE utječe Ugovor o javno privatnom partnerstvu (dugoročni
zakup Arene Zagreb), potpisan sa Zagrebačkim Holdingom pri kojemu će Zagrebački holding
u 28 godina plaćati godišnje najamninu u iznosu od 7,2 mln EUR uvećanu za iznos poreza
na dodanu vrijednost. Naplata zakupnine je osigurana iz depozita u iznosu jedne godišnje
najamnine.

bit će bolje................



veliki i dalje izlaze – bio je 4000H na prodaji (40.000 komada-sve je rasprodao), sad je došao novi 3000H (30.000 komada, vjerojatno)….na kraju će svi veliki izaći, a ostat će Opi i 2000 malih špekulanata [lol] [bye]

Kolega "veliki ulagači" su ispod top 10. Ovi u top 10 su samo "šminkeri" i imaju zanemariv broj dionica u usporedbi sa ovima što su ispod a kroje "sudbinu" ove dionice, fokusirajte se na njihovo trgovanje. Eto samo da znate i tu informaciju!
[/quote]

bez veze…veliki su zadnjih par tjedana iskrcali skoro 1 milijun dionica Ingre, a ti pričaš da treba pratiti burekđije koji trejdaju jer su oni kao neki faktor? ma daj molim te….
nema ovdje novih velikih kupaca, to znaš i sam!
sad je preostala samo teorija veće budale, tj. tko će kome na kraju uvaliti dionice prije nego ingra opet potone

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=0&idFond=96

Ovi što izlaze, izgleda im je tu preriskantno pa prebacuju keš u HT gdje im je sigurnije, tako je i PBZ radio.



veliki i dalje izlaze – bio je 4000H na prodaji (40.000 komada-sve je rasprodao), sad je došao novi 3000H (30.000 komada, vjerojatno)….na kraju će svi veliki izaći, a ostat će Opi i 2000 malih špekulanata [lol] [bye]

Kolega "veliki ulagači" su ispod top 10. Ovi u top 10 su samo "šminkeri" i imaju zanemariv broj dionica u usporedbi sa ovima što su ispod a kroje "sudbinu" ove dionice, fokusirajte se na njihovo trgovanje. Eto samo da znate i tu informaciju!
[/quote]
Da se vi dva ne svađate izlaze i veliki i mali.

http://www.poslovni.hr/vijesti/stojic-vlada-je-precijenila-prihode-ove-godine-vracamo-se-u-recesiju-198586.aspx?id=198586&rnd=1330947897853

Vjerujem da će ingra sklopiti neki posao i dionica će ponovno na 10kn. Ovdje se svaka poluvijest koristi. Mene više zanima kolika će biti dobit Ingre od tih svih poslova i dali oni mogu u pozitivu?

New Report

Close