INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova igra sa ingrom slići mi na Đakovštinu tj.2do 3 puta je snažno padala i letjela,,,,,,,

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

I sto mi je uopce trebalo da se danas povezujem na burzu…. [pray]


Vražji Jtrader, ali ovako bi trebalo da bude !!




@peyo

Može se ovdje svašta pisati i piše se, ali prvo dole pa onda gore !!
LP

Evo samo da se pokažem da mislim na Vas ( Ova slikica je iz privitka gornjeg teksta..Vražji Jtrader… !!

I very much love INGRA !!



cilj 6 – 6,50 [cool]


vrtiš, vrtiš…znaći zato je trejdere trebalo otresti…tako je jedan kolega vrtio i na Vlds, eto ga sada u top 10 [cool]
[/quote]
E sada poslije drugog čekića danas…. kako kome, od volje Vam! Samo pazite, ovi se teleportiraju upravo kroz ova "uravnoteženja"!
[/quote]
tko su to "ovi" , možda crvena armija, i kuda to teleportiraju… u nedavnu prošlost???

Ps.
jel to tebe nakitilo na 6,20?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa normalno, kad Igor kaže da nezna zašto raste, a što će drugo nego padat. Dobar mu je druk i uspijeva. Za koga li radi?

neće uvijek biti ovako.

misljenja sam iako me nije nitko ništa pitao bar za sebe iščupati tipku enter zatvoriti abacus ugasiti TT i s slatkim iščekivanjem čekati sutrašnji dan u međuvremenu obrezati lozu pomesti dvorište počistiti garažu

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

Uf, netko stavio na 6,40 preko 10k na kupnju, misleći zaustaviti klizanje i postavit otpor, ali brzo je to otišlo i klizi nezaustavljivo dalje. Gdje je dno, pitamo se sad. Kada ući?

bas je jadna prodaja koja bezglavo bjezi budzasto. razlozi, naravno, ne leze u objektivnim elementima. samo u strahovima. ovce ostaju ovce, a vukovi vukovi. jedni su uvijek ovce, a drugi uvijek vukovi. bez obzira sto ima i vukova u janjecoj kozi. stvar je u mentalitetu.

plan vukova? razvuci cijenu sto vise, smjer ovisi o potrebi. jadne ovce, neiscrpna je njihova plasljivost! kad bi bar shvatile da se treba primiriti. ali ne, onda bi prestale biti ovce, a time bi se ugrozio prirodni hranidbeni lanac.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

ovo ne bu dobro,
dno se ne vidi [bye] [bye]


ovo ne bu dobro,
dno se ne vidi [bye] [bye]

nije se vidilo ni nekidan, ali je perspektiva bila druga, je li?

tko zna kakve šokove će otkriti večerašnji top10??? [undecid]

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



Ok target dočekan, dokupljeno, postavljen još 1 niže. Hvala prodavatelju na ovim razinama .[bye]

aha, ocito Vi niste previse naucili o investiranju.

bit ce placa.
[bye]
[/quote]

Ispričavam se što mislim da sam ušao po dobroj cijeni danas. Naime mora da sam potpuno prolupao pa i dalje smatram to dobrom kupnjom-neću niti tvrditi investicijom (pošto očito nemam pojma o investicijama).
Doduše ja sam jedan od onih dugoročnijih (lud kažem Vam) i smatram da će ovo jednog dana gore (i stavio sam pare na to). Ali nisam toliko uobražen da tvrdim da možda neće još dolje prije nego što poraste…

Nisam nikada ni tvrdio da sam nešto posebno potkovan u investicijskim vodama, zasigurno bih se trebao ostaviti burze po kojoj riču tigrovi poput Vas. [lol]

A tko će na kraju plakati-vrijeme će pokazati. Nadam se da nećete ni VI ni ja. Plakanje je precijenjeno, smijeh je bolji.

Sretno Vam bilo! [thumbsup]

New Report

Close