INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači, ako imaš 500.000 dionica Ingre po 8,00 kuna – imaš vrijednost 4.000.000,00 KUNA ?

Sad Vi meni odgovorite :

Pa, kaj je 4.00 MIL kuna , primjerice jednom INTERKAPITALU ????
Sad vidim da nemate uvida u moje transakcije, jer da imate ,znali bi da INGRU- nisam kupovala- ali, niti prodavala !

Ljudi, pa TEK 33 % vlasništva INGRE drži TOP 10 !!! Znate , što to značl- da će se USKORO pojaviti
preuzimatelj INGRE – nešto slično kao i kod DALEKOVODA…… a onda će biti TRŽIŠNA UTAKMICA
između BROKERSKIH kuća – takva da će se sve prašiti…./ sad su dionice na PAR RAČUNA PO
PAR STOTINA TISUĆA /
Čekajte, da se stanje još malecko konsolidira….tj. naplate potraživanja, ovrhe i sl…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Interesantno da je ovo jedina tema iz građevinskog sektora o kojoj se piše tijekom ovog vikenda. Dali je tome razlog što je u nagoroj situaiji od svih ( drugima je sve bajno i sjajno), ili su drukovi za pad tu naučinkovitiji?

puno je ukesiranih [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Zanimljiv komentar na portalu Jutarnjeg:

(citat) "ja radim u ingri i mogu samo da kazem da hep i ingra sklapaju poso i da ce dionica ici jako puno gore sijetite me se sto sam napiso kad dode do toga a to ce uskoro sretno svima" (kraj citata)


Je, je da mora da je to triger na gore…komentar na portalu u jutranjem…
A po gramatici (poso, sijetite, nema zareza) bi rekao da je to šef koji je kupio pa pokušava prodati i da je to najnoviji maštoviti pokušaj druka koji u , slično maštovitima, nalazi sljedbenike.
Danas bu vjerovatno napisao da ide potop svih građevinara (koje nije kupio) osim ingre (koju je kupio pa prodaje) pod nickom medodmara.
Živjeli.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Contrarian,contrarijan,
Obožavam ovakve komentare , samo mi povećavaju prinos .
Insiderske info zu kažnjive .
ZSE ima jedini pravo da ih prvi objavi .
Veselim se novim zavidnicima.

Nova generacija ulagača…jača je od Ivane…njoj i komentari povećavaju prinos [lol] [lol]
Evo i ja šaljem jedan da ti malo naraste…prinos [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Sutra otvoriti stranicu zse i čekati…

ZAšto čekati sutra..treba otvoriti jučer i čekati do preksutra..gledati fino u ekran
A može i otvoriti HRT iza emitiranja pa malo gledati snijeg…jer nikad ne znaš kaj bi se moglo dogoditi ..

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Znači, ako imaš 500.000 dionica Ingre po 8,00 kuna – imaš vrijednost 4.000.000,00 KUNA ?

Sad Vi meni odgovorite :

Pa, kaj je 4.00 MIL kuna , primjerice jednom INTERKAPITALU ????

onaj tko danas ima 4 milje kuna, taj sigurno ne ulaže i ne baca lovu u Ingru jer zna baratati s novcem


Ljudi, pa TEK 33 % vlasništva INGRE drži TOP 10 !!!

a do nedavno je to bilo skoro 40%…to je znak da najveći ulagači kontinuirano rasprodaju dionice Ingre i uzimaju keš umjesto dionica…a ti pokušaj shvatiti ZAŠTO?


značl- da će se USKORO pojaviti preuzimatelj INGRE……

da li ti shvaćaš da najveći ulagači iz top10 rasprodaju ovu dionicu i tjednima bježe van??? da je preuzimanje u điru onda bi se ti veliki paketi odradili u 2-3 transakcije,a ne kipali po malim naivnim ulagačima! ovo je tipična DISTRIBUCIJA dionica od velikih prema malima koji će zbog svoje pohlepe popušiti ogromne novce
[bye]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Zar IO nije rekao da su pred potpisivanjem ugovora od 260 milja zar nije rekao da ingra bolje stoji od ostalih gradjevinara pa to su dvije stvari koje su u cijelom tekstu najbitnije.Nije on analiticar da se bavi cijenom dionice tim se bavi neko drugi.Da su vremena teska jesu za gradjevinare jesu al da su oni ti koji moraju prvi povuci jesu jer su prvi i najvise pali.Krah gradjevinskog sektora je krah i drzave ali to drzava sigurno nece dozvoliti.

@spalato
Zar ti vjeruješ IO? Ja više ne….. kad vidiš kako ulagači bježe iz top10 čovjek si počne postavljati neugodna pitanja

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Budući da neki spominju neko preuzimanje…
Trenutna cijena nekog možebitnog preuzimanja = cca 7,32 Kn (7,317) …
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

Pa ljudi moji jeli ovo moguče če biti od 10:00 na dalje.
Kako bi reko onaj kojeg svi znaju.
Promašio sam cijeli FUDBAL.
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Sadašnji top 10 (podaci sa: mojedionice.com) smanjio se u samo 3 tjedna za skoro -350.000 komada Ingre. Međutim, kako su neki ispadali , drugi s manjim količinama su ulazili unutra tako da je realno prodano 2-3x više – pogledajte brojke:

– PBZ skrbnički ispao iz top10 i vjerojatno sve rasprodao – 456.599 komada
– Erste/kvarner vienna ispao/vjerojatno sve prodao ili još rasprodaje – 380.759
– reiff.OMF još je unutra i rasprodaje –85.275 komada
tj. oko – 900.000 …a rasprodaja se vjerojatno nastavlja i ovaj tjedan

10.02.2012.
RB Dioničar Broj %
1. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71%
2. PBZ Croatia osiguranje OMF 603.877 4,46%
3. AZ OMF 564.324 4,17%
4. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. 516.658 3,81%
5. Raiffeisen OMF 511.349 3,78%
6. PBZ D.D. skrbn. 456.599 3,37%
7. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INS… 380.759 2,81%
9. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
10. LUDVIGER JASNA 316.350 2,34%
UKUPNO 4.895.594 36,15%

02.03.2012.
RB Dioničar Broj %
1. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71%
2. PBZ Croatia osiguranje OMF 603.877 4,46%
3. AZ OMF 564.324 4,17%
4. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. 516.658 3,81%
5. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34%
6. Raiffeisen OMF 426.074 3,15%
7. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
8. LUDVIGER JASNA 316.350 2,34%
9. INGRA-GRADNJA D.O.O. 308.271 2,28%
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D.skrbn. 267.903 1,98%
UKUPNO 4.549.135 33,60%

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Ako predsjendik Uprave izjavi ovako nešto onda je situacija stvarno strašna:

http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/igor-oppenheim-nema-razloga-za-ovakav-uzlet-dionica-ingre/ar-28262/

New Report

Close