INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sto se mene tice….neka joj je sa srecom i neka mi svi na njoj zaradili….
no bojim se da se Opi bori da odrzi INGRU al su interesi razni…
u ostalom nekuzim zasto se tu neki na forumu tjese da je dobro da je PBZ izasao sad ce Up
sad je dobro kaj raif..izlazi…
pa kaj se nevidi ocito?????

@Dgmaz

neda mi ti se replicirat…misli sta oces…tvoje pravo…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ako imaš sutrašnje novine pa poslikaj i članak da vidimo što nutra piše ili korisitš poslovni forun za reklamu!?
Šta je i Jutarnji u krizi ?! [sad]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

nadam se da ce nam g. Igor objasniti koja je bila uloga mirovinaca u ovom kasapljenju cijene
mozebitno druga sanadera i bandica
vrijeme je da se ti likovi pospreme tamo gdje im je mjesto (juznije od arene)

Postanite Eu-robovi




sutrasnji jutarnji ce bit interesantan

..zbog radi čega će bit interesantan??
[/quote]
zbog opia.

inace ako se nezna naslov je
MOJA ISTINA O PROPASTI INGRE
dakle jel sad jasno zasto je pbz izasao a vjerojatno i raif..,

[/quote]

majko mila!?! [shocked]
u ponedjelak u 10.00 sati Ingra je na 2-4 kn! [cry]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

InterCapital ( InterCapital je nezavisna investicijska kuća utemeljena 2001. godine, te jedna od vodećih tvrtki u područjima trgovine financijskim instrumentima, upravljanja imovinom klijenata i poslovima investicijskog bankarstva u Republici Hrvatskoj ) radi punom parom da postavi Ingru na dugoročno zdrave temelje .

Koje ste vi to lignje, okrenuli nešto love, pobjegli van i sad bi opet da vam ovi koji su od vas kupovali po 10 kuna prodaju na 4. I ja bi, al ne gnojim. I Inverter je u nečemu u pravu, ovo je trejderska dionica, i bit će tako dugo dok cijena ne odleti nekamo iznad 40 kn (ako prije ne ode u vječna lovišta). Kad? Nemam pojima, možda za 1 godinu, možda za 20 godina.
Da, top 10 se smanjuje, ali promet je velik, a cijena je cijeli petak bil prilično stabilna. Dal budale stoje na bidu i kupuju umjesto da se stave na 3 kune?

P.S. Nemam više dionice ingre, čekam niže ako padne, al nisam lignja da seru.kam "OPET" ovdje po forumu, da ingra ide u stečaj.

A zašto bi se neko ravnao što i kako rade fondovi.
Pa oni su izgubljeni u prostoru i vremenu.Jedni drugima prodaju HT.Jedan kupuje Inu
iako će povlačenje iz Sirije imati utjecaja na prihode i sukladno tome i na cijenu
dionice.Njihova strategija ulaganja je kao da krize nije ni bilo.Ali ponovit ću jednu misao
što jedan cijenjeni kolega uvijek spomene kada komentira naše fondove.Lako je tuđim ku…. po gloginjama mlatit.

Pozdrav
p.s.Ingra 31.12.2012.=30kn

Imam dionice Ingre, a kupovao sam ih kada sam čvrsto vjerovao u njen oporavak. Međutim, zadnjih nekoliko očitovanja, a sada i ovaj naslov intervjua koji bi sutra trebao izaći, mi sugeriraju da je Opi izgubio kompas. Poslije svakog očitovanja na burzi dionica se strmoglavi dolje. Nevjerojatno kako su očitovanja sastavljena bez trunke osjećaja za biznis.
Ovaj naslov je još gori. Ako je već dao ekskluzivni intervju, siguran sam da je mogao uvjetovati naslov istog. Zašto nije inzistirao na naslovu koji ne zvuči ovako defetistički? Bez obzira što će biti u tekstu, naslov je taj koji najviše odjekuje. Bio bih puno spokojniji da je naslov naprimjer ovakav: Ingra neće propasti unatoč (upiši neprijatelja – npr. bankama)

Blaga promjena u top-u 10…

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idDrz=1&idNac=2&idFond=-2

Očekujem uskoro javno iznošenje imena fondova koji su udruženo učestvovali u rušenju vrijednosti Ingrine dionice u zadnje dvije godine. Za najduže tri mjeseca cijena dionice će biti iznad 30 kuna.
Koliko će te Vi tada imati dionica, ovisi o vašoj vjeri u tvrtku i strpljenju koje ste spremni iskazati u narednom rastu. Trebat će Vam svi "živci" ovoga svijeta da ne prodate u međuvremenu i samo će rijetki uspjeti izdržati taj pritisak koji će biti nametnut.
[cool]

ako u ponedjeljak ne bude večih potresa,onda je samo nebo granica.

Sutrašnji Nedjeljni donosi životnu ispovijest uzdrmanog direktora INGRE Igora Oppenheima

Objavljuje JutarnjiSubota, 3. ožujka 2012.

Bananarama je u pravu što se tiče tromjesečne cijene ingre.Sklopljeni poslovi će dolaziti na Zse,a dionica će rasti.

New Report

Close