INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Stručni nadzor nad izgradnjom Poliklinike Opće bolnice [/color]

Regija: Hrvatska

Opis: Stručni nadzor nad izgradnjom Poliklinike Opće bolnice Zadar

Rok za dostavu ponuda: 20.11.2007.

Mjesto isporuke: Zadar

Naručitelj: MINISTARSTVO ZDRAVSTVA I SOCIJALNE SKRBI


Medo Štedo: ” Zašto RBA mirovinski prodaje?? ” Kako je RBA bio i jedan od agenata izdanja ATGR – treba pripremiti lovu da nakon izlaska na burzu malo pogura cijenu ATGR.

Moja pretpostavka bi se mogla pokazati ispravnom. Evo najnovijeg stanja na ATGR:
1. TEDESCHI EMIL 1.302.304 52,72 Osnovni račun
2. TEDESCHI LADA 191.589 7,76 Osnovni račun
3. DEG-DEUTSCHE INVESTITIONIS-UND ENTWICKLUNGSGESELLS 171.971 6,96 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 68.945 2,79 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 60.008 2,43 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.817 1,85 Skrb. račun

7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 29.626 1,20 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 28.062 1,14 Osnovni račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.197 1,06 Skrb. račun

10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ili dokupljuje PBZ Equity ili AZ mirovinski.
Kao da su se dogovorili, malo jedni malo drugi.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim da moj mirovinski RBA kupuje ATGR , onda ću ja dokupljivati i dalje Ingru pa se duplo širiti
prema mirovini .
Oni 8 % godišnje , a ja prosječno 8 % mjesečno.


macro: ” vipy: ” Istina je ovo sto je napisao, da je INGRA developer, a ne klasaicni gradjevinar… ” Građeinar sigurno nije, a developer-čega ne znam????? Što se tiće Stojića izgleda da je otišao na kvasinu, ne zna o ćemu prića, to je vrhunska budala bar što se ovog naoisa tiće ” Provociras ili ne razumijes?

Ne provociram, znam !!!!!!


a developer-čega ne znam
Ne provociram, znam !!!!!!

Znas ili ne znas?
[smiley1]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Na Dnevniku Nova TV vijest o tome da je lažiran natječaj za Stubake, sunce dobilo iako je ponudilo bitno lošije uvjete , nema garancije za radnike, novinar pretpostavlja da je svemu razlog domoći se vrijednog zemljišta. Čak je i konzultant Županije upozorio na to sve i predložio Ingru kao boljeg ponuđača.
Novinar tvrdi da ima na uvid obje ponude i da je ovdje riječ o ” obrnutoj matematici “.
Hočemo pravdu!Tko je tamo na vlasti u krapinsko zagorskoj županiji ?
Možda još nije sve izgubljeno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Na Dnevniku Nova TV vijest o tome da je lažiran natječaj za Stubake, sunce dobilo iako je ponudilo bitno lošije uvjete , nema garancije za radnike, novinar pretpostavlja da je svemu razlog domoći se vrijednog zemljišta. Čak je i konzultant Županije upozorio na to sve i predložio Ingru kao boljeg ponuđača. Novinar tvrdi da ima na uvid obje ponude i da je ovdje riječ o ” obrnutoj matematici “. Hočemo pravdu!Tko je tamo na vlasti u krapinsko zagorskoj županiji ? Možda još nije sve izgubljeno.

Kolega rekao sam istoga dana čim je obavljena vijest o tome da je Sunce dobilo projekt, da će se dogoditi upravo ono suprotno, tj da će doći do zaokreta.

Kolega rekao sam istoga dana čim je obavljena vijest o tome da je Sunce dobilo projekt, da će se dogoditi upravo ono suprotno, tj da će doći do zaokreta.


Matrix pogađaš ili imaš neke informacije?


matrix90: ” Kolega rekao sam istoga dana čim je obavljena vijest o tome da je Sunce dobilo projekt, da će se dogoditi upravo ono suprotno, tj da će doći do zaokreta. ” Matrix pogađaš ili imaš neke informacije?

Ne pogađam.

ides:

matrix90: ” Kolega rekao sam istoga dana čim je obavljena vijest o tome da je Sunce dobilo projekt, da će se dogoditi upravo ono suprotno, tj da će doći do zaokreta. ” Matrix pogađaš ili imaš neke informacije?

Ne pogađam.


Tim bolje, iako će ovako il onako na ljeto bit negdje na 100k po mojem!


matrix90: ” ides: ” matrix90: ” Kolega rekao sam istoga dana čim je obavljena vijest o tome da je Sunce dobilo projekt, da će se dogoditi upravo ono suprotno, tj da će doći do zaokreta. ” Matrix pogađaš ili imaš neke informacije? ” Ne pogađam. ” Tim bolje, iako će ovako il onako na ljeto bit negdje na 100k po mojem!

Ne dajte se presenetit.

New Report

Close