INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15 minuta nema transakcije. Što se to zbiva???

neće uvijek biti ovako.

Imaju mirovanci do 8,0 kuna 40000 komada, mogu izlaziti, ali im se ne žuri baš [wink]


15 minuta nema transakcije. Što se to zbiva???

Sada će početi, ova transakcija od 1 komad će biti prekretnica današnjeg a možda u budućeg trgovanja


mogli ste vidjeti ujutro kako radi sindikat rusilaca
uzmu svoje dionice pa ih prodaju svojem prijanu u istoj sobici i jos onim sretnicima koji se zateknu na bidu
onda se nadje par krmeljavih mikrodioničara koji su na burzu zalutali jer su mislili da je ovo kladionica a ne dionica
onda oni to prodaju pa s minusom krecu da upare hokej nogomet 3 liga zapad moldavija
onda ovi isti koji su srusili tamo na dnu kupe par sto dionica i onda krecu filati cijenu na gore kupujući od prijana za drugim kompom
njihov score je uglavnom negativan odnosno tim svojim makinacijama gube na računu ali to im ionako nije bitno

tako se radi na tzv burzi u hrvata

nadam se da će institucije poceti raditi svoj posao pa se pozabaviti istima kao sto su se poceli s vrhom piramide uvazenim ivom i co

Malo lupetamo bez veze iz dosade jel da?

Ne da je čudno već je totalno čudno da nema transakcija. Već me pomalo strah ali vjerujem da je većini panika još veća i pripreman prst na nalogu koji je već pripremljen. Još vali ona glazba zone sumraka.

neće uvijek biti ovako.

Brutalni špekulativni kapital se seli na jednu LUKU. [lol] [lol] [lol]

INRA is out.

Pusti snovi.
Kad stigne slijedeća vijest ode INGR preko 10kunića, pa neće valjda mirovinac poklanjati dionice.
Osim naravno svojim ljubavnicama [kiss]


Pusti snovi.
Kad stigne slijedeća vijest ode INGR preko 10kunića, pa neće valjda mirovinac poklanjati dionice.
Osim naravno svojim ljubavnicama [kiss]

kolega a što je sa hdelom, još malo pa nestolo ali bida [kiss]

free flow information

zanimljivo , pozitivni komentari ujutro nikako nisu mogli proći, u 9 sati sam stavio komentatr i tek sad je izašao [thumbsup]
bilo je gadno drukanje na dole, ali ne baš uspiješno [tongue]

ufffff, koji udar

neće uvijek biti ovako.

BOOOOOOM!!!!
oko 30.000 iskrcano je po kupnji!!!

[bye]

p.s. jel to mirovinac nastavlja izlaziti??? [shocked]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close