INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vi koji mislite danas prodati imate kupnju po 9,01 pa brzo tucite po prodaji da budete prvi jer danas je petak a ostati ovdje preko vikenda brrrr. Kako bi rekao Toni Cetinski "Ajd mar. svi van smjesta iz ……." ili tako nekako.
Pozdrav

Evo ga 9,44, brzooooo, još malo pa nestalo, vidi se i 10-ka jao si ga nama

uravnoteženje 7,57 ako ide do blokade

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Tribali bi bit velikodušni preko mirovincu..pa i moja je mirovina mala..

Nek dobije 2 kune!

Adio,
lipi moji..

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

opet mali love padajuće noževe i opet će ostaiit bez prstiju
pustite neka se OMF iskrca do kraja pa da kupujemo po 4 kn!
kog vraga se gurate na kupnju po 8 kn, kome to mislte prodati!?!? pa neće ljudi 2 put nasjesti na istu foru [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Kolege investitori, Vi što ste prodali ispod 8 kuna, dali Vam je neugodno jer meni bi bilo. Prodali ste oko 30000 dinica a mogli ste ih prodati brat bratu 40 lipa skuplje ali nema veze jer to je vaša lova. Danas izgubite sutra možda dobijete, bitno da se lova

Poštovani!
Da se nadovežem na svoj prijašnji post u vezi Šterna i INGRE:

Od 39:20 minute na dalje
http://www.kapital.tv/content/show/ContentId/14307

Molim moderatora da mi pusti post.
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Evo ga 9,44, brzooooo, još malo pa nestalo, vidi se i 10-ka jao si ga nama

te bila malo panika uhvatila,ha, te naloge na 9,01 2kom i 9,44 2kom je isto stavio netko u strahu.

Vidim da si se smirio.. onaj tko vodi igru mogo je s ovakvom vješću ovo odradit i na 9 i na 5kn.

idući tjedan će bit bolje...

Nejde ovo danas nikamo na tugu svih tradera. Lijep je dan, zaboravite preglednik do ponedeljka.

pozdrav testiranju od 8 kuna, jak otpor [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Imate još malo vremena d asačuvate svoj novac [wink] [wink] [wink]

mogli ste vidjeti ujutro kako radi sindikat rusilaca
uzmu svoje dionice pa ih prodaju svojem prijanu u istoj sobici i jos onim sretnicima koji se zateknu na bidu
onda se nadje par krmeljavih mikrodioničara koji su na burzu zalutali jer su mislili da je ovo kladionica a ne dionica
onda oni to prodaju pa s minusom krecu da upare hokej nogomet 3 liga zapad moldavija
onda ovi isti koji su srusili tamo na dnu kupe par sto dionica i onda krecu filati cijenu na gore kupujući od prijana za drugim kompom
njihov score je uglavnom negativan odnosno tim svojim makinacijama gube na računu ali to im ionako nije bitno

tako se radi na tzv burzi u hrvata

nadam se da će institucije poceti raditi svoj posao pa se pozabaviti istima kao sto su se poceli s vrhom piramide uvazenim ivom i co

Postanite Eu-robovi

New Report

Close