INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


2XX KS bi trebalo biti dovoljno za tvoju kantu.
Što se tiće ” ovih iz AZ “ , netom prije ulaska u 1. kotaciju sam razgovrao sa jednim gospodinom iz AZ-a ( on ne zna da sam ja – ja ), koji mi je samo rekao – ne brini. I ja ne brinem. Ali ne samo zbog njih.Rekao je i još nešto , ali to bih preskočio, rekla kazala..[smiley2]

Dokle da ti dam fore prednosti? Da vozim u rikverc?
Dobro je, nek ulaže AZ u Ingru a Ingra u SNBA. Tako ipak imam dio love gdje želim.

P.S.: ostalima – nemam ja niš protiv Ingre, dapače. Samo malo plavog zaebaem, nisam dugo. [smiley11]

No respect

Ako pobijedi SDP ne piše se dobro ni INGRI ni IGH-u,bit će to grob do groba,sretno

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Ako pobijedi SDP ne piše se dobro ni INGRI ni IGH-u,bit će to grob do groba,sretno

To naprosto nije točno. Ingra je miljenica Mesića (donirali su mu sredstva za izbornu kampanju), Kostrenčić je dobar sa SDP-om, posebno sa Antunovićkom, HDZ je šikanirao Ingru 90-ih, općenito je puno bliža Ingra crvenima nego crnima.


Istina je ovo sto je napisao, da je INGRA developer, a ne klasaicni gradjevinar…

Građeinar sigurno nije, a developer-čega ne znam?????

Što se tiće Stojića izgleda da je otišao na kvasinu, ne zna o ćemu prića, to je vrhunska budala bar što se ovog naoisa tiće

vipy:

Istina je ovo sto je napisao, da je INGRA developer, a ne klasaicni gradjevinar…

Građeinar sigurno nije, a developer-čega ne znam?????

Što se tiće Stojića izgleda da je otišao na kvasinu, ne zna o ćemu prića, to je vrhunska budala bar što se ovog naoisa tiće


Provociras ili ne razumijes?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Bome moram se složiti sa LSKS-om.
I INGR i VART su mi u portfelju.
Da nam nebi uskoro osvanuo kakav skrbnički Hypo, ovakva sigurnost za ingru čudi, nije uobičajno.
[smiley2]

A kako to da AZ kupuje i Ingru i Inu kad je taj vaš Stojić tako pametan? Ili njegov fondić samo navlači naivce da kupuju Varteks i Ingru da oni mogu izići.
Ja da imam takvu procjenu, kakvu je on iznio, ja bih šutio i u miru dokupljivao ( kao što i radim u nekoliko slučajeva )

Vidim da su ostali fond manageri odlučili prešutiti svoje mišljenje. Pametni ljudi

Kuna po kuna do milijuna

Iskustvo mi govori da političarima ,bankarima,brokerima,analitičarima,novinarima ne treba sve vjerovat.Zaboravljate da oni iznose mišljenja svojih nalogodavaca koji ih za takve “rabote”plačaju! Konkretno više vjerujem nekim Forumašima….[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


Iskustvo mi govori da političarima ,bankarima,brokerima,analitičarima,novinarima ne treba sve vjerovat.Zaboravljate da oni iznose mišljenja svojih nalogodavaca koji ih za takve “rabote”plačaju! Konkretno više vjerujem nekim Forumašima….[smiley2][smiley2][smiley2]

Točno tako, uvijek se iza toga kriju nečiji sebični interesi

Kuna po kuna do milijuna

poućen prijašnjim iskustvima klonim se dionica gdje hypo ima glavnu riječ…

08.11.2007.

1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.452 6,90 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.762 3,52 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. REŽEK DANIJEL 1.193 2,39 Osnovni račun
Ukupno: 54,73

09.11.2007.

1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.460 6,92 Skrb. račun +8
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.762 3,52 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. REŽEK DANIJEL 1.193 2,39 Osnovni račun
Ukupno: 54,75

Pessimism Is Your Friend

[color=blue]Prilike za Ingru[/color]

[color=blue]Održavanje ventilacijskog sustava [/color]

Regija: Hrvatska

Opis: Održavanje ventilacijskog sustava utvrde Revelin, te cjelokupnog termotehničkog postrojenja s instalacijama

Rok za dostavu ponuda: 15.11.2007.

Mjesto isporuke: Utvrda Revelin – Dubrovnik

Naručitelj: GRAD DUBROVNIK

[color=blue]Telekomunikacijske usluge [/color]

Regija: Hrvatska

Opis: Vrsta i opseg planiranih usluga: telekomunikacijske usluge u mobilnim mrežama unutar zajedničke VPN mreže za 10 naručitelja, za 3 godine

Naručitelj: VARAŽDINSKA ŽUPANIJA i drugi

New Report

Close