INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….

1. … I to trajno jer ne smiju kupovati.

2. … Ući mije mogao ni on ni jedan drugi fond jer s obzirom na MCAP ispod 300 mil, kn.

3. … Vjerovatno žele kupovati i zaustaviti rast,pa mogu malo žrtvovati.

4. … kupuju sa svojom.


Čitaš li ti sam sebe?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

fajrunt@ evo ti stotka ,,i ja sam u cashu [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kratka analiza:

1. PBZ skrbnički račun koji je prije par mjeseci bio prvi u top10 rasprodao je nedavno dionice Ingre i ispao iz top 10! rasprodavao je i pri cijeni od 4-5 kuna!

2. RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 471.074 (511.349) – 40.275 – novi ulagač iz top 10 počeo je s rasprodajom dionica Ingre! Iskrca li do kraja količinu koju ima, eto još 470.000 dionica iskipanih u ruke malih dioničara! klasična DISTRIBUCIJA dionica!

3. „ZAGREB – Izlazak Željka Perića iz Uprave Ingre tri mjeseca prije okončanja projekta u financijskim je krugovima potaknuo sumnje oko razloga“… (seebiz.eu)

Vijesti su sve gore, a povremeni poslići koji dođu su kap vode u pustinji…. danas je petak, vijesti su dosta loše i mnogi će se danas željeti riješiti dionica Ingre prije vikenda kako bi imali miran san.
po meni je sve to jasan SELL signal, a koliko će Ingra danas zaroniti (a i idući tjedan) ostaje za vidjeti [embarass]

i moje je razmišljanje takvo.valda nećemo ispod 7 kn danas???

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Željko Perić prestao biti član Uprave a svoj angažman na restrukturiranju nastavit će kao vanjski savjetnik do kraja svibnja, samo da se napomene jer vidim da se iskrivljuje članak, no nažalost nema više ING po 4 kunice
[bye]

Trejderi su puni keša.
Ako zaroni,kupujemo.
Ako raste prodajemo.
Bitno je da diše,a ovih zadnjih dana je bilo duboko ubrzano disanje.
INGRA je zakon i najinteresantmija dionica ZSE.

U INGRI će teći med i mlijeko, naročito, dugoročnima ali i trejderima.

Perič je izašao jer je završen plan restruktuiranja, bio je nutra 3 mjeseca duže nego što je to bilo predviđeno.
Ušao u upravu Štern sa pozitivnim stavom u svezi INGRE.
Pa šta niste prošli tjedan gledali Kapital Network.
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Hebote koliko ekonomskih analitičara,pogotovo pesimista.
Dajte registrirajte se pa će te moći možda i komentare davati
po televizijama kao i ovi etablirani što mlate praznu slamu svaki dan.

Pozdrav

Netko sa 10.000 komada pokušava obraniti cijenu da ne padne ispod 8 kn, ali ne znam kolika će mu biti korist sad kad je i OMF počeo rasprodavati…vidjet ćemo i hoće li taj "kupac" ostati na kupnji i nakon 10.00 sati.
Ne znam hoće li Ingra uskoro opet na 4 kn, ali sam uvjeren da danas slijedi pad koji će se nastaviti i idući tjedan….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

uvjeravaj sebe da ide pad pa da češ kupit po 4 opet ja jučer kupio po 8,33 ,danas ču opet!

Ide gore, pada dole, stečaj, 5kn, 12kn,…..NITKO nema pojma. Na kraju jedna grupa ispada da zna. Na 4 su govorili da ćemo ostaviti i gaće na štapu a evo nas preko 100% od toga, i što sad? Zna l tko kuda će u idućih 10 dana? Može 5 može 15, zar ne? Prema tome nemojmo pametovati po principu to mi paše poa će ići tako. Neki likovi u istom danu drukaju i za rast i za pad i obrnuto, pa to nema smisla i potpuno je suludo. Dugoročno smo preko 40 i više a što će biti u desetak idućih dana, 5 ili 10 to me ne brine. Pozdrav svima.

neće uvijek biti ovako.

opet je vaga, jel bi gore ili dolje?

Žele vas navesti da prodate.
Pazite šta radite.
Svi bi mi željeli opet kupiti po 4kn ali …
Na prodaji se na visokoj cijeni stavljaju nalozi sa velikom količinom dionica da se poveca ASK i izgleda kao da se izlazi sa velikom količinom dionica van.

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

New Report

Close