INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Počinje igra najbrži prst,a moglo se lijepo prodati danas po 8,90. [bye] [bye] [bye]

U ovom trenutku je 37000 komada na bidu preko 8,1 (broj raste, prije 30 minuta ih je bilo 25000). Meni to izgleda vrlo pozitivno u odnosu na jučer.

Pa nece sad akumulirati pa prodati po 5,5kn nego ce prodati po vecoj cijeni od koje su kupili.

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


Vražji Jtrader, ali ovako bi trebalo da bude !!

meni TA pokazuje ovako…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@peyo
Može se ovdje svašta pisati i piše se, ali prvo dole pa onda gore !!
LP

I very much love INGRA !!



Vražji Jtrader, ali ovako bi trebalo da bude !!

meni TA pokazuje ovako…
[/quote]
Ono gore je bio tzv EWT, TA nisam uporabio jer Jtrader nema ništa pametnoga u sebi… no dobraaaaa teta, dobraaa !!

I very much love INGRA !!

http://hr.seebiz.eu/industrija/puno-losije-od-ocekivanja-industrijska-proizvodnja-u-sijecnju-pala-49-posto/ar-28026/


Počinje igra najbrži prst,a moglo se lijepo prodati danas po 8,90. [bye] [bye] [bye]

Kako si samo uspio pogoditi vrh [rolleyes]
Stvarno svaka čast, nema ti ravnih na ovoj burzi… [thumbsup]


Prebacite se na ceba.trade, najpovoljniji na tržištu (0,25%) i vrlo stabilan sustav Centar banke

Kakva je gledalica dali ima prisilnu odjavu nakon 20 minuta kao kod Agram brokera(problem kad ste vani i Iphone ne koristite 25 minuta automatski odjavi)

Možete je koristiti cijeli dan iako se isključi nakon nekog vremena neaktivnosti.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



Počinje igra najbrži prst,a moglo se lijepo prodati danas po 8,90. [bye] [bye] [bye]

Kako si samo uspio pogoditi vrh [rolleyes]
Stvarno svaka čast, nema ti ravnih na ovoj burzi… [thumbsup]
[/quote]
Na koliko tonemo 4 ili 5 kuna ?

Dajte ne spamajte temu Ingra sa laprdanjem o vašim gledalicama, imate posebnu temu za to.


Dajte ne spamajte temu Ingra sa laprdanjem o vašim gledalicama, imate posebnu temu za to.

Pa na ovoj temi se svakako najvise laprda…sa ili bez gledalica… [yawn]

New Report

Close