INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jesam ja lijepo napisao prije par dana da se Oppi pravi Englez kad je izjavio da nema pojma zašto je porasla dionica [thumbsup]
danas 12.xx [wink]

Bila navlakuša za izaći… [lol] [lol] [lol]
sad će biti drž gaće jel će neki i bez toga ostat..

Ja sam iskrcao dobar dio sad na otvaranju po 8,9 kn (počeo sam i ja trejdati kad već nema preuzimanja) pa čekam za novu kupnju na 7 -7,5 kn [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Rekao sam neki dan da idemo do 12,x , pa onda na razine od 7 do 9 , pa ponovno up up up , do cca 14,x

Moderator , ajd budi drug i pusti ovaj post ( ovo je već 10-ti put da pišem a ti ga ne daš , da li ima neki razlog ? Ne odgovara ti ? )


pa jesu li normalni ovi na bidu?! nema promjena u top10 a oni navaljuju ko da nema papirića? [lol]

Ma ekipa stvara kao frku, netko (neki) se upeca(ju) i onda slijedi istovar…

jebem ti etrade(fima),jel još kome možda otkazao jutros.. baš u odbijanac

idući tjedan će bit bolje...

Kako su se samo brzo iskrcali lopine,
a štoo će tek biti poslije otvaranja [pray] [pray] [pray]

Zanima te karijera u financijama? Prijavi se

http://www.finance.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=423&Itemid=69

Ako uzmete u obzir da je vrh bio vrh vala 1, (i) 12,xx kn. Nakon toga odrađeno lijepih 5 vlića za dole,,, znači (a), sada se odradio po meni i (b), točno kanalno koliko vidim na glupom JTraderu. Što dolazi poslije vala (b) zna se i krenulo je… no dokle to se mora pogoditi, no i to nije teško. Samo ne nasjedati na glupe vijesti koje netko namjerno pumpa i prezentira. Sve u svoje vrijeme !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Predviđao sam stabilizaciju cijene od oko 10, a sad mi se čini da bi to moglo biti oko 13

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


PErić otišao…. [huh]
http://www.vecernji.hr/biznis/bude-li-sukobu-interesa-zbog-ingre-peric-ce-napustiti-j-kosor-clanak-221554
a evo kad je dosao i zbog cega…
+ nema promjene u top10
oprez
Mozda je plan da je dizu sa po 500.000 kn a da istovaruju vise….
a mozda i nije…ko ce znat.. [wink]

To da je Perić otišao…znaš odakle?

dali samo meni ne radi eTrade

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close