INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Perić …zato je on tu … Caper ..hm……ajd bumo vidli di smo za tri mjeseca …

žrvanj se može ponovno početi okretati
očekujem TILT TILT u prvim sekundama trgovanja

hahahha
imate dobar članak u večernjem
http://www.vecernji.hr/vijesti/stratfor-sanadera-je-ostavku-2009-natjerala-mafija-clanak-382396

Postanite Eu-robovi


Ingra d.d. – Dugoročna financijska stabilizacija i dovršetak refinanciranja

Vaš link

E, ako ovo nije za hanfu, onda ne znam šta je. Prvo sruše cijenu dezinformacijom da se ništa nije napravilo, a sad izdaju ovu informaciju da je izgledno rješavanje svih problema…

pa ništa konkrennto ni ne piše unutra, tj. piše isto što govore zadnjih godinu dana: radimo, trudimo se, na putu smo za put izlaska iz krize…sve je to na tragu "poslova" u rusiji, "otvaranja ureda" u egiptu itd…puno priče, rezultata i dalje nema [embarass]

Ne znam zašto bi to bilo za Hanfu, pa kod nas je cijela država kriminalna. Od početka moje trgovine više sam trgovao na dezinformacijama i podvalama, nego na poštenim izvješćima. Ako si mali treba znati ploviti, a veliki mogu kako hoće.

Shvaćam želju da vam dionica raste, ali što konkretno to znači "da će nešto napraviti", pa zar to ne drobe već godinama i što se mjenja…
Dajte više nešto konkretno: rast prihoda, dobit, prodaja Arene, veliki posao i sl…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ovo priopćenje je smiješno, baš ništa novoga nisu rekli osim što su potvrdili da su u problemima i da
rade na restrukturiranju, što smo odavna znali.
Pravo pitanje je ZAŠTO su sad prije otvaranja burze izašli s time? Boje se novog pada dionice ili što??! [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



PS. Jutros sam izašao na balkon zapaliti cigaretu, i onako ležeran zavaljen u ležaljku pijem kavicu kad što…………..Pokakala me ptica…

Molim sve prisutne korisnike da mi daju mišljenje(nisam praznovjeran) dali je to sreća ili nešto drugo

Budi sretan što krave ne lete…. [lol]
[/quote]

Krave ne , ali bi danas mogli purani .

Kada se realizira financijsko restrukturiranje odnosno osigura pozitivan novčani tijek na dugoročnoj razini (čitaj: subjekt i objekt Arena Zagreb), Ingra će pokriti sve kratkoroče i dio dugoročnih obveza te se kraj svibnja može smatrati novim početkom.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

KATASTROFA,od izvješće burzi
uopće ništa nisu uradili do sad [bye] [bye] [bye]

pa jesu li normalni ovi na bidu?! nema promjena u top10 a oni navaljuju ko da nema papirića? [lol]


pa jesu li normalni ovi na bidu?! nema promjena u top10 a oni navaljuju ko da nema papirića? [lol]

Bit će dobra prilika za izaći van za koju minutu, a onda će se cijena stropoštati nazad na 7,5-8 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


KATASTROFA,od izvješće burzi
uopće ništa nisu uradili do sad [bye] [bye] [bye]

PErić otišao…. [huh]
http://www.vecernji.hr/biznis/bude-li-sukobu-interesa-zbog-ingre-peric-ce-napustiti-j-kosor-clanak-221554
a evo kad je dosao i zbog cega…
+ nema promjene u top10
oprez
Mozda je plan da je dizu sa po 500.000 kn a da istovaruju vise….
a mozda i nije…ko ce znat.. [wink]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close