INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A po čemu si tako siguran da neće na dotičnu cijenu.Sve šta se izdogađalo je dokaz da se love ima,ali da su ljudi oprezni.Ali kad krene rast onda lova svima miriši.

peyo

ja ne kažem da neće, nego kažem da radi malih moraju ponoviti postupak,jer su ovi forumaši postali toliko iskusni ulagači ,da su ovaj rast do 12kn,skontali odmah u startu. i sjebali tog velikog,u biti jedino je on popušio,svi su ostali zaradili… drugog zaključka nema iz ovih vaših postova ovdje.

idući tjedan će bit bolje...

Osobno mislim da će još danas većina pesimista skakati u jureći vlak ,kao šta smo i mali prigode vidjeti.Protrgovana je nemala količina,i niko neće sjediti prekriženih ruku.Ovaj rast se nastavlja,nakon kratke pauze,samim tim šta se velikoj većini koji su ulazili od 10 do 3,5 kn,otvorio veliki kapital oli ti svježi novac.A oni koji su spušili ići će na dokup,da se ne desi pad od ohoho posto kao i prošli put.Puno više je igrača u igri,i svi očekuju rast.A da je po forumu,sve bi dionice bile na 1 kunu maksimalno.Sretno.

peyo

budimo relani, Ingra je u gabuli, dugovi su ogromni i bit će teško i mukotrpno da se isčupa van….ovaj rast sa 4 na 11 kn (tj. sadašnjih 7,50 kn) temeljio se samo na nadi da netko preuzima Ingru i da će taj unijeti 200-300 milja kuna kapitala u firmu….ispalo je da od toga nema ništa, jučerašnji top10 pokazao je da od 630.000 dionica trgovanih u petak, niti jedna (!) nije ušla u top10!!!
znači, radilo se o običnoj navlakuši kojom su dionice akumulirane na 4-7 kn pa iskipivane na 12-8 kn….
zato danas očekujem nastavka izlaska trejdera iz ove dionice (i pad/stagnaciju cijene) jer ljudi nisu glupi da nasjednu 2 put za redom na istu navlakušu

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

fajrunt @ [lol] [lol] [lol] daj boze ovakvih navlakusa malo cesce ..obozavam navlakuse [tongue] [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

I da se nadovežem na svoj predhodni post…Citirat ću se:

"Evo i Bear Gryls se vratio nakon malih "nesporazuma" [lol] sa moderatorom…

Budući da sad kao novi član mogu poslat samo tri poruke to je odlično…
Ali evo ide jedna ali vrijedna…

Sjećate se šta sam pisao i kako ste me pljucali kad sam kupovao na 4 i prodavao na 6 i više…
Bili ste jako neugodni….
Isto tako Vam želim dati do znanja da je korisnik BearG kupovao opet ….
a i opet će po potribi..[rolleyes]
Šta mislite da će jedna ozbiljna uprava od ingr Vama ili poslovnom ili bilo kome objaviti da je pri kraju ili da je Već postigla dogovor i za arenu i poslove u RUSIJI….
Pa zašto i bi dok sve ne bude službeno davati Vam bilo kakve informacije koje ne trebaju…

Prejaka je kupnja oko 7 ne zato što sam ja kupovao…ima ih previše što bi ušli po toj cijeni nazad,,
I to je ono šta je gušt za gledat…
Sada opet prati trend a trend je jedan….samo je pitanje koliko će vremena proć…

PS. Jutros sam izašao na balkon zapaliti cigaretu, i onako ležeran zavaljen u ležaljku pijem kavicu kad što…………..Pokakala me ptica…

Molim sve prisutne korisnike da mi daju mišljenje(nisam praznovjeran) dali je to sreća ili nešto drugo

Sve Vas pozdravljam…
Samo Hrabro i bez panike….jer panika se izaziva da bi se kupilo…shvatite to već jednom..

Molim moderatora da pusti ovaj post jer imam samo još dva danas…
thx

i ovo naravno nije nagovor na ništa nego samo razmišljanje korisnika BG..
""""""""""""""""""""""""

svi znamo da se stanje u skdd-u ako si kupio i prodao na isti dan nemože vidit,,,..
A isto tako se vidi da je dosta malih kupilo pa i malo većig a nekoliko ih se krije ispod top 10…

A zašto bi netko ulazio u top 10 od jedno i tako skuplje kupovao…

pozdrav još jednom
sretno svima
bez panike
hrabro
i idemo………

A BALVANA!!! :) :) :)

@beargrylls: "A zašto bi netko ulazio u top 10 od jedno i tako skuplje kupovao…"

Poanta je da tolike količine koje su prolazile jednostavno NE MOŽE sakriti da je postojao veliki kupac! Pogledaj ove količine od petka do jučer ( 632.000 + 1.193.000 + 1.556.000 + 715.000= oko 4.100.000 dionica), a zadnji u top10 ima samo 316.000 dionica!)
jasno je da velikog kupca NEMA jer ne bi mogoa sakriti tolike količine nti bi se usudio tkao nešto raditi jer je trgovanje Ingrom pod nadzorom HANFE…
uostalom, sam direktor Ingre jasno i glasno potvrdio je u priopćenju da NEMA nikakvog preuzimanja, samo mu nismo željeli vjerovati [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Upravo izašlo sa ZSE

Vezani dokumenti:

Ingra d.d. – Dugoročna financijska stabilizacija i dovršetak refinanciranja

peyo


Ili još zbrajaju, ili nema nikog novog .

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR (98088847646) 773.908 5,71 Osnovni račun
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138) 603.877 4,46 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 564.324 4,17 Skrb. račun
4. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (39310222543) 516.658 3,81 Osnovni račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 511.349 3,78 Skrb. račun
6. TEHNIKA D.D. (73037001250) 451.800 3,34 Osnovni račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)/KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D. (52848403362) 380.759 2,81 Skrb. račun
8. TROMONT D.O.O. (30461667075) 319.970 2,36 Osnovni račun
9. LUDVIGER JASNA (27652168612) 316.350 2,34 Osnovni račun
10. INGRA-GRADNJA D.O.O. (12161287436) 308.271 2,28 Osnovni račun
Ukupno: 35,05

Ali, teoriji urote ovo inače odgovara…sutra će rasprodati svi kojima je ovo znak da je to bila navlakuša, a onaj koji kupuje, hehe…pravi dioničari znaju čemu služi SKDD…

Treba gledati ovako: VRLO DOBRO je što nema promjena u top 10 – to znači da najveći dioničari nisu vidjeli dobru priliku za prodaju na 11 – 12 kn za čega su imali dovoljno prostora (volumena)-pa čak ni za trejd, ili drukčije rečeno, smatraju da vrijedi više…

Faza akumulacije je počela….

Toliko od mene za danas…. [kiss]

A BALVANA!!! :) :) :)

Ingra d.d. – Dugoročna financijska stabilizacija i dovršetak refinanciranja

Vaš link

E, ako ovo nije za hanfu, onda ne znam šta je. Prvo sruše cijenu dezinformacijom da se ništa nije napravilo, a sad izdaju ovu informaciju da je izgledno rješavanje svih problema…

e danas i sutra bi sada mogao biti netko u tpo 10, bumo vidli

pepe7

New Report

Close