INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pokušali smo nekoliko puta proboj 8 ali nažalost ne ide ,veći igrači su u pitanju.
Izgleda ronimo prema 6 kn.. [bye] [bye] [bye]

… e jes našao cijenu za trejd…

DAJ PET !!!

hahaha, nekima se uopće ne kuži kad su kupili a kad prodali :))

idući tjedan će bit bolje...




Jedna mala analiza Ingre u zadnjih mjesec dana.
Promatram količinu protrgovanih dionica od dana 24.01.2012. odnosno od dana kada je cijena pala ispod 6,50 kn.
Od 24.01.2012. do 23.02.2012. protrgovano je: 3.417.866 dionica.
U tom periodu je cijena bila ispod 6.50kn.

U zadnja tri radna dana odnosno od 24.02.2012. do 28.02.2012. (znači ponavljam u svega tri radna dana) protrgovano je: 3.382.269 dionica.
Cijena je u tom periodu se kretala od 7,00 pa do 12,xx kn.

Znači, malo tko je tu mogao zaraditi, tako da je sigurno još nepoznatih stvari u igri.
I ide to još podosta gore jer u protivnom daleko je više ljudi na gubitku nego na dobitku
.

hehe kao da ste od jučer kolega [bye]
[/quote]
Nisam baš od jučer [wink]
Ali gledam malo dugoročnije na stvari.

[/quote]

gledaj za svoj dzep [yawn]

ooodeeeee

Onog OPI-A treba smjeniti…
jučer onakvu izjavu davati..
izgleda da mu se nije rodbina i prijatelji nakrcali dosta po tri kn..
pa se požurio izjaviti da on nema veze zašto je dionica rasla.
koji lumen [angry]





Jedna mala analiza Ingre u zadnjih mjesec dana.
Promatram količinu protrgovanih dionica od dana 24.01.2012. odnosno od dana kada je cijena pala ispod 6,50 kn.
Od 24.01.2012. do 23.02.2012. protrgovano je: 3.417.866 dionica.
U tom periodu je cijena bila ispod 6.50kn.

U zadnja tri radna dana odnosno od 24.02.2012. do 28.02.2012. (znači ponavljam u svega tri radna dana) protrgovano je: 3.382.269 dionica.
Cijena je u tom periodu se kretala od 7,00 pa do 12,xx kn.

Znači, malo tko je tu mogao zaraditi, tako da je sigurno još nepoznatih stvari u igri.
I ide to još podosta gore jer u protivnom daleko je više ljudi na gubitku nego na dobitku
.

hehe kao da ste od jučer kolega [bye]
[/quote]
Nisam baš od jučer [wink]
Ali gledam malo dugoročnije na stvari.

[/quote]

gledaj za svoj dzep [yawn]
[/quote]
Gledam naravno, zato i jesam unutra i ne prodajem. [cool]


Onog OPI-A treba smjeniti…
jučer onakvu izjavu davati..
izgleda da mu se nije rodbina i prijatelji nakrcali dosta po tri kn..
pa se požurio izjaviti da on nema veze zašto je dionica rasla.
koji lumen [angry]

šta da čovjek odgovori,da su špekulanti digli cijenu bez i jednog razloga što je na kraju i istina

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Nevjerovatna je činjenica da ovdje na forumu vladaju samo znalci, brzi na okidaču, ljudi nemjerljivih mentalno-kognitivnih sposobnosti koji nevjerojatnom lakoćom vladaju tržištem i kroje sudbinu "malih ljudi". JA priznajem da nisam taknuo u nikakav trejd, nego sam jednostavno nakon xy mjeseci čistog gubitka dograbio situaciju da izađem uz mali plus. Bez obzira na sve smatram da je Ingra na ovim cijenama podcijenjena, ali jednostavno nemam vremena, a pogotovo živaca gledati tobogane 3 puta dnevno. Jedino što mi je žao da taj kapital iz Ingre nisam pametnije uložio u nešto bolje. I zapamtite situaciju da dok god je Ingra na ovim cjenovnim razinama nema Boga koji bi spriječiotrajdanje i takve oscilacije. A u trenutku kada se Ingri rasvijetli budućnost proći famoznih 22 zbog kapa i onda neće biti jeftino "1000 nutra-soma van, zaradil bum si gablec ja".
A što se tiče napisa oko omjera pobjednika-gubitnika, pogledajte promete u rastu, a nakon toga padu pa bi i onaj pastir iz Like shvatio kakvo je stanje.
I prognoziram Stipu u TOP 10 do kraja 2017.

Sretno Vam

"alea iacta est"



Onog OPI-A treba smjeniti…
jučer onakvu izjavu davati..
izgleda da mu se nije rodbina i prijatelji nakrcali dosta po tri kn..
pa se požurio izjaviti da on nema veze zašto je dionica rasla.
koji lumen [angry]

šta da čovjek odgovori,da su špekulanti digli cijenu bez i jednog razloga što je na kraju i istina
[/quote]

Zadnji put kad je išla s 11 na 18 jel isto po vama išla bez razloga??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

evo vam jedna prognoza ,svakim danom će prometi sve više padati tako i cijena dionice jer ovi što su kupovali danas po 8 će se sutra izkrcavati i tako sve tok ne dođemo opet to nekog dna i tako u krug ljudi učite iz povijesti trenutačno vam veliki uvaljuju dionice koje su kupili ispod 5 kn.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

@pančo
upravo tako !

Aha.. osim ako ne bude drukčije..

Adio, lipi moji..

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

New Report

Close