INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi promet je veliki, ovo neće stati s rastom

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Sada se kupi od onih koji su zadovoljni sa 50 – 80 lipa rasta.


Mislim da se sva puta ista igra bez nekih vijesti ne može odigrati. Možda če im nova razina za istresanje biti iznad 8kn, pa dokup ispod 7

slažem se…
još kad danas na večer u top 10 ne bude promjena, bit će sutra neviđena bježanija iz ove dionice

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Poštovani!
Blokiranje cijene na 7,99kn i 8,11kn 8,18kn akumulacija u tijeku!
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Eto ti H,a nema ni 4000 komada,bitno da plaši.Nećeš više.Sad na bid ili skači u vlak.

peyo



Mislim da se sva puta ista igra bez nekih vijesti ne može odigrati. Možda če im nova razina za istresanje biti iznad 8kn, pa dokup ispod 7

slažem se…
još kad danas na večer u top 10 ne bude promjena, bit će sutra neviđena bježanija iz ove dionice
[/quote]
Svi će biti sretni ako uspiju prodati na 5 kuna a sad sanjaju rast , kako povodom čega čak se i uprava Ingre ogradila od pumpanja cijene.

Daleko je još 10 kn…. [lol] [lol]

Sati je 13, 37… što če se dogoditi do 16 sati,, plakati će netko no stoji kako sam Vam napisao… ide i samo ide, gdje ?? [thumbsup]

I very much love INGRA !!

peyo a vidi onog jadnika na bidu- 60h, imao je cijelih 260 komada.

CROBEX + 1,02 % [thumbsup] [thumbsup]

Ja mjerkam onoga ili one na 9 kuna,taj me škaklja,baš me zanima koliko ima.A ništa provjerit ćemo.

peyo

Koliko padobranaca na ovoj temi! I svi prognoziraju pad. Tko ne želi dobro INGRI i dionici neka se makne, pogotovo oni koji se naslađuju na tuđem gubitku

New Report

Close