INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedna mala analiza Ingre u zadnjih mjesec dana.
Promatram količinu protrgovanih dionica od dana 24.01.2012. odnosno od dana kada je cijena pala ispod 6,50 kn.
Od 24.01.2012. do 23.02.2012. protrgovano je: 3.417.866 dionica.
U tom periodu je cijena bila ispod 6.50kn.

U zadnja tri radna dana odnosno od 24.02.2012. do 28.02.2012. (znači ponavljam u svega tri radna dana) protrgovano je: 3.382.269 dionica.
Cijena je u tom periodu se kretala od 7,00 pa do 12,xx kn.

Znači, malo tko je tu mogao zaraditi, tako da je sigurno još nepoznatih stvari u igri.
I ide to još podosta gore jer u protivnom daleko je više ljudi na gubitku nego na dobitku.

Zanimljivo je kako su svi u plusu na ingri. Zapravo na cijelom zse-u. U 11 mjesecu najviše ljudi je prognoziralo pad crobexa na razine 1400 bodova, a neki su vidjeli pad i ispod 1200bodova. Pad se nije dogodio, ali su svejedno svi u plusevima [lol]

odbijanac počeo TILT,TILT [lol] [lol] [lol]


slabo to radi tim sindikata
ako trebate neki kvalitetniji program imam jednog prijatelja koji se bavi ovakvim stvarima
btw ima jedna ekipa koja drugi tjedan dolazi s malo vecom lovom pa bi ove pajace moglo odrati hehehhe

jesi uspio skupiti svu lovu ovoga svijeta i utući jučer i danas dionicu jer ipak stiže ekipa sa velikm pištoljima [tongue]


Jedna mala analiza Ingre u zadnjih mjesec dana.
Promatram količinu protrgovanih dionica od dana 24.01.2012. odnosno od dana kada je cijena pala ispod 6,50 kn.
Od 24.01.2012. do 23.02.2012. protrgovano je: 3.417.866 dionica.
U tom periodu je cijena bila ispod 6.50kn.

U zadnja tri radna dana odnosno od 24.02.2012. do 28.02.2012. (znači ponavljam u svega tri radna dana) protrgovano je: 3.382.269 dionica.
Cijena je u tom periodu se kretala od 7,00 pa do 12,xx kn.

Znači, malo tko je tu mogao zaraditi, tako da je sigurno još nepoznatih stvari u igri.
I ide to još podosta gore jer u protivnom daleko je više ljudi na gubitku nego na dobitku
.

hehe kao da ste od jučer kolega [bye]



slabo to radi tim sindikata
ako trebate neki kvalitetniji program imam jednog prijatelja koji se bavi ovakvim stvarima
btw ima jedna ekipa koja drugi tjedan dolazi s malo vecom lovom pa bi ove pajace moglo odrati hehehhe

jesi uspio skupiti svu lovu ovoga svijeta i utući jučer i danas dionicu jer ipak stiže ekipa sa velikm pištoljima [tongue]
[/quote]

hehhe
o čemu ti pričaš
najgore prolaze ovi koji trejdaju, prstići im atrofirali od lupanja po tastaturi, evo mi javlja broker da mu cvjeta posao jer ovi kupuju prodaju ko sumanuti, u isti čas isti tip kupuje i prodaje s gubitkom više se ne zna tko koga kako niti zbog čega
pištolji?

Postanite Eu-robovi

Uskoro ce oni koji su jutros nudili 7 kn po dionicu morati davati 8 kn za nju… [bye]
…pardon, blokada!

Evo ga "čekić"! [rolleyes]

ovdije ce hrabri i "ludi" zaraditi masne pare…..novi krug krece ali ovaj bi mogao biti jos jaci.Ekipa se nakrcala nisko i sad krecu dizati,do kuda?Prosudite sami…lp

Mislim da se sva puta ista igra bez nekih vijesti ne može odigrati. Možda če im nova razina za istresanje biti iznad 8kn, pa dokup ispod 7

Moguće je da je potpisano nešto??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Jos ce u plusu zavrsiti.

New Report

Close