INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zašto RBA istovaruje,neko zna?

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

zašto RBA istovaruje,neko zna?

Možda su dobili jeftino po 35.000 u dokapu [smiley2]

nemaju kome istovarit,kupnja je slaba

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

…trenutno se kupnja znatno pojačava…[smiley1]

POKRET OTPORA

Ako Linić pobjedi bit će INGRI ŠKRGUT ZUBI,kod njega nema li-la

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Ako Linić pobjedi bit će INGRI ŠKRGUT ZUBI,kod njega nema li-la

Bez brige neće…


…trenutno se kupnja znatno pojačava…[smiley1]

Dobro ljudi dosta više. Znate da je korekcija gotova tek kad svi postanu depresivni i zato vas molim da ne postate optimističke komentare, kako bi što prije završilo ovo razdoblje.
[smiley7]

pa neka netko stavi k/p pa da vidimo kakva je situacija [smiley2]


Alfon: ” …trenutno se kupnja znatno pojačava…[smiley1] ” Dobro ljudi dosta više. Znate da je korekcija gotova tek kad svi postanu depresivni i zato vas molim da ne postate optimističke komentare, kako bi što prije završilo ovo razdoblje. [smiley7]

Potvrđujem tešku depresiju pojačanu situacijom na ostalim građevinarima .
Danas me ne može ni šečer u + utješiti !

INGR-R-A Vrijeme: 15:36:02
Kupnja
Ukupno ponuda 23
Ukupno dionica 366

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 68
Ukupno dionica 320

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
54000,00 3
53002,00 1
53001,00 1
53000,00 6
52812,00 2

54500,00 1
54899,00 6
54900,00 1
54999,00 2
55000,00 10

Postanite Eu-robovi

Societe Allianz ZB i dalje uredno dokupljuje.[smiley11]

06.11.2007.

1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.452 6,90 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.734 3,47 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
NEW 10. REŽEK DANIJEL 1.193 2,39 Osnovni račun
Ukupno: 54,67

08.11.2007.

1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.452 6,90 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.762 3,52 Skrb. račun +28
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. REŽEK DANIJEL 1.193 2,39 Osnovni račun
Ukupno: 54,73

Pessimism Is Your Friend

Predstavljen projekt Brijuni-rivijera
Gradonačelnik Pule Boris Miletić naglasio je kako je taj projekt nova razvojna šansa grada, dok je istarski župan Ivan Jakovčić istaknuo da je to prvi cjeloviti i sveobuhvatni projekt koji je javni sektor u Hrvatskoj ponudio privatnom, kao i novi koncept turističkog razvoja Istre, kojemu je cilj kvaliteta
Direktor tvrtke Brijuni-rivijera Veljko Ostojić na današnjoj zajedničkoj sjednici poglavarstava Grada Pule i Istarske županije predstavio je projekt Brijuni-rivijera, a posebno njegove društveno-ekonomske učinke. Ustvrdivši da je riječ o iznimno važnom projektu za razvoj Istarske županije, Ostojić je kazao kako su ciljevi projekta izgradnja turističke rivijere visoke kategorije s Brijunima kao središtem, i to stavljanjem u funkciju bivših vojnih područja. Time će se, dodao je, omogućiti nova investicija u otočje, nova radna mjesta te učinkovita valorizacija državne imovine. “U protekle dvije godine tvrtka Brijuni-rivijera pripremila je i raspisala natječaj za investitore, izradila je studiju koncepta najbolje uporabe te izvršila procjenu društveno-ekonomskih učinaka”, kazao je Ostojić. Dodao je kako je u tijeku prednatječajni postupak za potencijalne investitore na četirima lokacijama – na području Muzila, Hidrobaze, Pinete i Sv. Katarine-Mulimenti.
Članovima poglavarstava potom su predočeni učinci koje će projekt donijeti javnom sektoru pa se tako na području Muzila tijekom trajanja koncesije očekuje dobit od 626 milijuna eura, na Sv. Katarini 107 milijuna eura, na Hidrobazi po jednoj varijanti koncepta 185 milijuna eura, a po drugoj 171 milijun eura, te na Pineti 170 milijuna eura. “Ukupan je financijski učinak, uključujući i buduće lokacije u općini Bale, 1,5 milijardi eura i više od 5200 radnih mjesta”, zaključio je Ostojić. Dodao je kako je koncesijski rok određen na 66 godina jer on ovisi o visini investicije, stanju infrastrukture te izlaznoj strategiji. Članovi gradskog i županijskog poglavarstva izrazili su snažnu potporu projektu. Gradonačelnik Pule Boris Miletić naglasio je kako je taj projekt nova razvojna šansa grada, dok je istarski župan Ivan Jakovčić istaknuo da je to prvi cjeloviti i sveobuhvatni projekt koji je javni sektor u Hrvatskoj ponudio privatnom, kao i novi koncept turističkog razvoja Istre, kojemu je cilj kvaliteta. Ovaj projekt svojedobno je prihvatila koalicijska Vlada, dok mu je sadašnja Sanaderova Vlada također dala potporu. U tom kontekstu radi se o političkom konsenzusu ključnih političkih stranaka u Hrvatskoj, poručio je istarski župan Jakovčić.
(Hina)

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close