INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+blokada je na 7,91 kn [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sada će netko pomesti ask do 8! Zašto? Pojma nemam! Na bidu nema H naloga, a to je uvijek bio znak akumulacije!


Sada će netko pomesti ask do 8! Zašto? Pojma nemam!

ovo će još par dana klackati između 8 – 7 a onda će iznenada krenuti cros [sealed]

obrazac ili ne ?

prebacite li 8.25 mozda ode i preko 10 🙂

nevjerojatno, koja čudnovata dionica, tko to more platit??? [lol]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Neznam za Vas ostale, ali ja sam zadovoljan sa rezultatima ovih dana, bez obzira što nisam kupovao ni prodavao jer čekam malo više razine ( nemam veliku količinu, a za par tisuća zarade mi se ne trejda)…zadovoljan sam sa količinom i spremnošću ljudi da i dalje ulaze u Ingru, bez obzira na situaciju koja je trenutna i koja traje već duze što znači da će u slučaju pravih vijesti ( u što ne sumnjam ) rast biti strašan… pozdrav

Nekako mi je ask sve šuplji,
udar bi mogao biti žestok
odbijanac s ovog oštrog pada s 13 na 7 kn je neminovan

Ubacujem se tek preko 8, ili ispod 6. Tak mi je svejedno, jako je teško predvidjeti kuda će, krhak je i ask i bid.
Uglavnom zadnjih dana "ekipa" se počela obilato koristiti metodom uravnoteženja. U "čekiću" je postalo najlakše formirati trend. Sa malo dionica možeš cijenu "napucati" u kom god smjeru poželiš. U biti sva ta uravnoteženja su u službi "krupnog kapitala", tko je to izmislio najveći je neprijatelj manjih dioničara.
Možda je imao dobru namjeru, ali na plitkom tržištu takav način "zaštite" ne funkcionira uopće, više je smetnja nego korist. Teleportiraju se kroz “čekiće” brzinom svjetlosti, ne uspiješ ni nalog zadati!

slabo to radi tim sindikata
ako trebate neki kvalitetniji program imam jednog prijatelja koji se bavi ovakvim stvarima
btw ima jedna ekipa koja drugi tjedan dolazi s malo vecom lovom pa bi ove pajace moglo odrati hehehhe

Postanite Eu-robovi


prebacite li 8.25 mozda ode i preko 10 🙂


Možda ? Nagađamo a možda su i u šumi a i na 4,44 bi još lakše moglo.

Neki bi mogli poslije plakati ako se postave prenisko na asku…
target 10,15 kn.


Ubacujem se tek preko 8, ili ispod 6. Tak mi je svejedno, jako je teško predvidjeti kuda će, krhak je i ask i bid.
Uglavnom zadnjih dana "ekipa" se počela obilato koristiti metodom uravnoteženja. U "čekiću" je postalo najlakše formirati trend. Sa malo dionica možeš cijenu "napucati" u kom god smjeru poželiš. U biti sva ta uravnoteženja su u službi "krupnog kapitala", tko je to izmislio najveći je neprijatelj manjih dioničara.
Možda je imao dobru namjeru, ali na plitkom tržištu takav način "zaštite" ne funkcionira uopće, više je smetnja nego korist. Teleportiraju se kroz "čekiće" brzinom svjetlosti, ne uspiješ ni nalog zadati!

jos fali short-seling ….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close