INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… jel stvarno ko misli da ovo neinformirani ulagači kupuju…

DAJ PET !!!

Ja vam stojim na bidu kao podška

Najgore što se može dogoditi je da prestane ova volatilnost jer znamo kako ova dionica reagira na umrtvljenje…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Još nešta ,ako popamo ona dva h naloga-mrzim h-7,52 -2420h i 7,94-1000 h,vraćamo se gdje smo i bili u onoj euforiji.

peyo


Najmanje 9,xx, s naglaskom 10,xx vjerovali ili ne to nas očekuje !! [cool]

Prijatelju, meni je i ovo bilo dovoljno za danas.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Na 7 kn i iznad skupilo se oko 50.000 komada (+ skriveni nalozi)…Izgleda da rušenje ispod 7 kn nije uspjelo iako su pokušali u 2 navrata….a kad neće dolje, onda se mora odbiti prema gore… a kako cijena raste trejderi postaju sve nervozniji i počinju skidati prodaju jer ne mogu podnijeti da propuste zaradu [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nemojte biti naivni vidite sami kako su napuhali bid,još vas navlace sa onim nalogom od 10000 kom.
ja imam uvid u sve ponude pa vidim gdje se nalaze preko 350000 kom je do 4kn poredano tako da znate

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

@gismund… fale im one PBZ-vaca…

DAJ PET !!!

trejdanje lagano zavrsava ovdje, likvidnost se smanjuje…

http://hr.seebiz.eu/energoinvest-dobio-poslove-u-iraku-vrijedne-36-miliona-eura/ar-27852/

Evo kako to susjedi rade…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


trejdanje lagano zavrsava ovdje, likvidnost se smanjuje…

…a arena se prodaje…

DAJ PET !!!


Najmanje 9,xx, s naglaskom 10,xx vjerovali ili ne to nas očekuje !! [cool]

Do 10 kn je oko 180.000 komada…pa kad je jučer mogla pasti sa 11 na 8 kn uz više od 1.500.000 trgovanih dionica, što ne bi danas moglo nazad na 10 kn, pogotovo što količina do 10 kn uopće nije impozantna? [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close