INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi, ne dajte se uvući u vrtlog…

Opet Vam netko stavlja na 1 kn masu naloga.

Mislim, briga me ali dajte pazite:)

Samo tucite ide to

http://www.2shared.com/photo/yE7RH4bi/INGR.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


Ljudi, ne dajte se uvući u vrtlog…

Opet Vam netko stavlja na 1 kn masu naloga.

Mislim, briga me ali dajte pazite:)

Ti si pokvaren do srži…
Smrknut će i tebi sokole

paničari prodali,
bid se jača
target 10 kn
[thumbsup] [thumbsup]

Istina ,na svaku kunu imaju stopere,ali držat ju na iznad 7 i kupit po asku je čist ok.Istresanje -dobro njima dobro meni.Vrlo moguć kontra udar i nastavak rasta.Ovo je otprilikepola između najniže od 3,5,do najviše prošlih dana.Nos vuče na gore.Odnosno da li će ići u minus sa dionicom,a može se okrenuti više.Čekam ishod.

peyo



Ljudi, ne dajte se uvući u vrtlog…

Opet Vam netko stavlja na 1 kn masu naloga.

Mislim, briga me ali dajte pazite:)

Samo tucite ide to

[/quote]
ali se stavlja i masa naloga na ask od 25-1.730 kn radi stvaranja povrsnog privida da je prodaja jača od kupnje! jeste li i to primjetili?

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja


Ova dionica nije za djecu i starije sa slabim srcem, ova dionica je za opasne burzovne trejdere i kockare.

S naglaskom na ovo drugo!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


paničari prodali,
bid se jača
target 10 kn
[thumbsup] [thumbsup]

koja glupost…daj nam reci zbog čega bi Ingra išla na 10 kn? da ti iskipaš ovo što si sad kupio na 7? samo nam objasni zašto bi netko bio toliko glup kupovati po 10 kn kad je jasno da velikih kupaca nema i da je zadnji rast bio obična navlakuša gdje su se malo veći forumaši iskrcali po naivcima??????? [bye]


teško je shvatiti kupce koji silom idu protiv trenda, a on je sada padajući…kao što je trebalo prije par dana slijediti strujanje prema gore, tako sada treba slijediti strujanje prema dolje tj. ne ići kontra trenda

Ta metoda mislim da nikome nije donijela zaradu.
Naravno da ne mislim da treba hvatati padajuće noževe, ali definitivno nije isplativo niti slijediti trendove jer se trendovi prebrzo mjenjaju.

Da ,možda se čini da ima budala koji brane cijenu.Ali tako je bilo i 91 pa smo obranili zemlju.Ovo je pitanje tvrdoglavosti i zarade.Ja sam već prekrižio sav portfelj Ingre,sad se sve okrenulo i hebiga,idem na zaradu,bez obzira šta ko mislio ili napisao.Puno kolega je zarobljeno do 20 kuna,pa ajmo ih osloboditi,pa svi zajedno negdje pojesti janjetinu.

peyo

dok su ljudi tu trejdali na 4-5,2 ovi su skupljali…i sad vam uvaljuju s jos uvijek 50-70 % zarade…

Vidim da vas jedan trejder ovdje doslovno uništava, pa da malo pomognem ;

1. Nikada ne gledajte prva 2 naloga na asku i bidu, oni uvijek iskrivljuju sliku i služe za nagovor
2. Nikada ne gledajte zadnjih 10 naloga na asku i bidu služe kao i u točci jedan odnosno ničemu
3. Gledajte referentnu cijenu kao mjerodavnu cijenu trenda
4. Uvijek kupujte na bidu i prodajite po asku, obrnuto je preskupo

Sretno !

New Report

Close