INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čudni su ti ljudi koji kupe na 12 i prodaju na 7. Ne razumijem ih i gotovo. To su ljudi koji samo stvaraju zbrku.

bilo bi lijepo kad bi pojedinci ovdje prestali pljuvati trejdere,burekčije ili kako ih već nazivaju jer su i sami takvi… ima ovdje stvarno dobrih drukera, nema što.. a što misle o vama ljudi koje ste nagovorili na kupnju?!… drukajući o rastu na 20kuna i više,a vi ste bili ti na prodaji koji ste im uvalili svoje dionice PO 9,10,11KN. Ingra u srcu,hahaha. Žao mi svih koji su vas slušali,nadam se da će se radi njih ovo vratiti brzo iznad 10kn. a vi svi na ignore.

idući tjedan će bit bolje...

ivedome @ burekdjije ili dugorocni dokupljivaci ,,,tko bolje prolazi ovdje???? [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Koliko se meni cini ovaj rast gradjevinara je najvecim dijelom financiran tako sto su mali ulagaci prodavali HT i ERNT. Ja bas i ne vidim neki dotok kapitala na burzu. Jako puno dionica se trgovalo, a jos uvijek nema naznake da netko veci ulazi u gradjevinske dionice.

Ti stvarno misliš da "mali" mogu protrgovati 20% kapitalizacije neke dionice?
[/quote]

naravno da mogu….ja sam sam u zadnja 4 dana kupujući i prodajući zavrtio preko 100.000 komada Ingre, a kamo li veći igrači od mene…
ovdje NEMA velikih kupaca, sve je samo stvar trejda, poanta je da su ljudi jučer gadno popušili, ali sad kad su shvatili
– da nitko ne preuzima Ingru,
– da nema velikih poslova,
– da je dug skoro milijardu kuna ,
– da je gubitak za 2011. čak -90 milijuna kuna
,
više se neće dati navući unutra, pogotovo ne preko 10 kn jer znaju da bi opet sve popušili
INGRU NITKO NE PREUZIMA! INGRA ĆE SE POLAKO VRATITI NA POČETNIH 4-5 KUNA JER NE VRIJEDI VIŠE!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Da frende ,ali nađi dionicu koja se u zadnje vrijeme tako dobro vrti.A šta smo svi mi ovdje-špekulanti koji trguju maglom i prodaju jedan drugom muda pod bubrege.Dok firme kao Ina ,Viro niko ni ne gleda,jer su tamo moćnici stavili svoje šape,a da ne govorim o Đuri,petrici,Korfu,znači na takvim dionicama nema mjesta.Pa onda fino ostaju takve dionice koje"ništa ne vrijede"—ali se da dobro zaraditi.Puno više nego šta jedan prosječni Hrvatski radnik zaradi za par godina…….par puno više godina.Sretno.

peyo

peyo @ ove firme koje si naveo ,tamo se sve zna i nema velikih iznenadjenja pozicije su zauzete,ovdje to nije slucaj ,ovdje samo vlada strah i pohlepa…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sad vidim da su svi koji se tu izjašnjavaju kao dugoročni ulagači jučer rasprodali svoje dionice, glavno da su tu tupili danima da ne prodaju ispod 20, 30, 50…
Napokon su valjda shvatili da se može dugoročno ulagat i svakodnevnim trejdanjem, posebno ako su ovako veliki padovi i rastovi.

A neke je panika koštala love…
Panika je gadna stvar…
A ova ekipa je zna izazvat….
Pa tko poklekne pušing…
Oni tek tada kreću u kupnju…

A BALVANA!!! :) :) :)

oštrite noževe kolege ?

biti će opet : eh, što nisam prodao jučer…
koliko će biti danas + i – blokada ?

Vidim da ekipa želi zavrtiti novu rundu…

@zvone
Bravo majstore,,, vidim da se kužimo. Upravo tako !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close