INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni sutra na otvaranju lagano dole ..

da, laganini do 5 kn… [cry]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Opet se javlja mnoštvo drukera…kao svi sve znaju!!! Pravi igrači unašaju paniku,smiju se i trljaju ruke,ajmo opet utvrdit gradivo..a vi se hvalite prodajom na 9,10,11..ulaz 30,40………80….čestitke!!!



Po meni sutra na otvaranju lagano dole ..

da, laganini do 5 kn… [cry]
[/quote]

Samo se vi nadajte… [lol]

E moj kolega bananarama, upravo kada sam pomislio da si vjeran Ingraš sa insajderskim informacijama, ispade da si druker i trejder kao i mnogi za koje si govorio da ih treba pomesti…

Sada tu pišeš da si rasprodao dionice na 11kn a jućer u 16:39 postaš ovakav post:


Lijepo, lijepo, drago mi je da ste napokon počeli ozbiljno shvaćati ovu stečajušu! Je li Vam ostala koja dionica, ili ste ih usput sve pogubili?

?
[huh]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


poućeni proslošću koliko te garancije mogu biti dobre, toliko mogu biti i loše. Dosta je bilo toga da država garantira za privatne tvrtke.

E kada drzava moze da zahebava privatne tvrtke (i kasni sa svojim obavezama), neka ih onda makar malo podrzi kad zatreba….
Ili ima pravo samo da zahebava??? [huh]

zztop@
Vidi kolega, meni može uteći sutra jedino ako odmah na otvaranju cijena bude preko 10,50. U svim drugim opcijama imat ću par tisuća komada dionica više u portfelju.
Uglavnom mojih 220 tis. kuna sutra čeka priliku da se ponovno vrati u našu ljubljenu i neponovljivu Ingru. Na kojoj cijeni? Pa Bože dragi to nikada nije ovisilo o meni, "ekipa" radi za mene i ne znajući. Ja se samo tu i tamo malo "ogrebem" uz njihovo trejdanje. Pošto sam na skupštini Ingre 2010 godine imao samo 8600 komada, ovo je za mene "san snova"!


Na prijateljskom forumu pišu da je Ingri dodijeljena Zlatna kuna! Ili nisam dobro razumio? Da je dodjela za veljaču 2012. g. razumio bih ali valjda je bila dodjela za 2011.g. [wink]

Nije Ingra ništa dobila, nema je niti među nominiranima. Ali zato se prvi podpredsjednik vlade pohvalio u podužem govoru kako je tržište kapitala prepoznalo njegov investicijski plan i da su rasli i indeksi i promet i to samo 4 dana nakon što je izložio svoje ideje. Nekako ipak vjerujem da će Čačić barem dio planova ostvariti i da će INGRA uskoro biti znatno više bez obzira na ovotjedne skokove i padove.


Juče ste malo preterali sa dizanjem cijene, jer cijena nije smjela iznad 10 kuna. Zato sam se odlučio na prodaju 10 tisuća odmah jučer ujutro. Pred kraj dana prodao i drugih 10 tisuća, i onda koju sekundu kasnije još 1 tisuću. Sve u svemu rasprodao pola portfelja. Danas se nisam usudio kupovati, ovo danas je bilo bez glave i repa, čista histerija. Možda Vam ujutro budem potpora na kupnji, sve ovisi kako "ekipa" odluči.
Uglavnom novac od Ingre, ide opet samo u Ingru! Zahvaljujem "ekipi" što je danas ovoliko spustila cijenu, aj sutra barem na 6, da se ponovno ukrcam, ni 7 ne bi bilo tako loše. Vi ste moji najbolji "prijatelji". [kiss]


@ bananarama

zanimljiv si ti dugoročni investitor koji je prodavao jučer. ne vjeruješ da dugoročno ingra vrijedi više od 10 kn? pa radio si izračune po kojima ista vrijedi puno više (sa i bez tvojih fantomskih poslova oko zgrade atpl) ili si znao da će danas dole?
ovdje su svi "dugoročni" investitri obične navlakuše koji uopće ne vjeruju u firmu, već samo navlače druge kako bi im "sjeli" u špeku. al i to treba znat, svaka čast!


E moj kolega bananarama, upravo kada sam pomislio da si vjeran Ingraš sa insajderskim informacijama, ispade da si druker i trejder kao i mnogi za koje si govorio da ih treba pomesti…

Sada tu pišeš da si rasprodao dionice na 11kn a jućer u 16:39 postaš ovakav post:


Lijepo, lijepo, drago mi je da ste napokon počeli ozbiljno shvaćati ovu stečajušu! Je li Vam ostala koja dionica, ili ste ih usput sve pogubili?

?
[huh]
[/quote]
Ja sam i dalje vjerni Ingraš! S vremena na vrijeme proučavam ovu "umreženu ekipu" i nastojim se prilagoditi njihovom načinu trgovanja, i to jedino s ciljem da povećam broj dionica. Nisam uložio u neku drugu dionicu, nego sve opet u Ingru, te mislim da je to samo po sebi dovoljan dokaz da vjerujem u budućnost Ingre.
Za godinu dvije, ovoga se nećemo ni sjećati i bit će samo bitno koliki broj dionica posjeduješ, naravno zbog dividende. Inače rasprodao sam samo polovicu portfelja, mogao sam i cijeli, ali uvijek postoji onaj ako……moraš imati neki osigurač ako krene suprotno od očekivanja..

E da, Dow je konačno prešao 13.000. Znam da sad ne gledate takve stvari jer neće imati značajnijeg utjecaja kad netko sutra počne udarati po bidu ili asku, ali ipak očito je da sve ide polako gore i da je dugoročniji trend UP



E moj kolega bananarama, upravo kada sam pomislio da si vjeran Ingraš sa insajderskim informacijama, ispade da si druker i trejder kao i mnogi za koje si govorio da ih treba pomesti…

Sada tu pišeš da si rasprodao dionice na 11kn a jućer u 16:39 postaš ovakav post:


Lijepo, lijepo, drago mi je da ste napokon počeli ozbiljno shvaćati ovu stečajušu! Je li Vam ostala koja dionica, ili ste ih usput sve pogubili?

?
[huh]
[/quote]
Ja sam i dalje vjerni Ingraš! S vremena na vrijeme proučavam ovu "umreženu ekipu" i nastojim se prilagoditi njihovom načinu trgovanja, i to jedino s ciljem da povećam broj dionica. Nisam uložio u neku drugu dionicu, nego sve opet u Ingru, te mislim da je to samo po sebi dovoljan dokaz da vjerujem u budućnost Ingre.
Za godinu dvije, ovoga se nećemo ni sjećati i bit će samo bitno koliki broj dionica posjeduješ, naravno zbog dividende. Inače rasprodao sam samo polovicu portfelja, mogao sam i cijeli, ali uvijek postoji onaj ako……moraš imati neki osigurač ako krene suprotno od očekivanja..
[/quote]
Samo naprijed kolega, samo ugrabite što više dionica možete. Sjećam vas se još odavno, dok smo još ulagali u EIG (ako me sjećanje dobro poslužilo) i drago mi da ste sada uspjeli pogoditi kad treba prodati.


E moj kolega bananarama, upravo kada sam pomislio da si vjeran Ingraš sa insajderskim informacijama, ispade da si druker i trejder kao i mnogi za koje si govorio da ih treba pomesti…

Sada tu pišeš da si rasprodao dionice na 11kn a jućer u 16:39 postaš ovakav post:


Lijepo, lijepo, drago mi je da ste napokon počeli ozbiljno shvaćati ovu stečajušu! Je li Vam ostala koja dionica, ili ste ih usput sve pogubili?

?
[huh]
[/quote]
Pa nećete valjda ulagati u dionice na temelju neke izjave tu na forumu. Ajde, čovjek je zaradio, blago njemu, ako je nešto i pogrešno napisao, nećemo mu zamjeriti.

New Report

Close