INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INGR, probili branu 100 kom na 55 000 kn, sljedeća brana 100 kom na 52 750 kn….

Možda to Karoje lupa po bidu, da dođe do pravod iznosa DCM-a[smiley1]
A trudi se čovjek, šta da mu radiš.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

nije probilo…povukla se…

Probili na žalost kolega, prošla transakcija od 100 kom na 55 000 kn po bidu u 11 h 34 min…[smiley7]
Ostaje još jedna brana na 52 750 kn, a nakon toga slobodan pad…..[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


nije probilo…povukla se… Probili na žalost kolega, prošla transakcija od 100 kom na 55 000 kn po bidu u 11 h 34 min…[smiley7] Ostaje još jedna brana na 52 750 kn, a nakon toga slobodan pad…..[smiley7]

U pravu ste….hm… suzdržavam se od komentara..možda bolje

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


nije probilo…povukla se…

Probili na žalost kolega, prošla transakcija od 100 kom na 55 000 kn po bidu u 11 h 34 min…[smiley7]
Ostaje još jedna brana na 52 750 kn, a nakon toga slobodan pad…..[smiley7]

Šta ste se uzvjetropirili???[smiley1]
Pa ovo je tek pad od -2%.
Pogledajte šta je IGH prošao. Krah.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

+/- 5% su normalne oscilacije na burzi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

….Ne kužim čemu panika??? Pad od cca. 2% ???Smiješno.Valjda smo ulagali vjerujući u fundamente i budućnost ove firme…Ovo su igrice fondova da malo naprave paniku i upecaju nešto sitnih ribica…Zbrojite promete preko 55k i razmislite koja bi vas cijena zadovoljila da prodajete? Ja iskreno ne prodajem ispod 75-80k….(Prosječan ulaz mi je 27k)….To je moje mišljenje. Inače gledajući što se dešava na burzi zadnja dva tjedna najbolje bi bilo da odemo na godišnji sve dok ne prođu izbori i da ne palimo kompove…[smiley2]

Panika je onima koji su ušli na ATH,to je ipak pad od 10-tak % a trenutno je prva kupnja na 52800.
Njima ova situacija nikako ne izgleda dobra.[smiley10]
Strpljenja kolege ,takva je situacija,svuda pa i na INGR,biti će bolje.[smiley2]
Ili prodajte sa gubitkom,nema treće opcije.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Panika je onima koji su ušli na ATH,to je ipak pad od 10-tak % a trenutno je prva kupnja na 52800.
Njima ova situacija nikako ne izgleda dobra.[smiley10]
Strpljenja kolege ,takva je situacija,svuda pa i na INGR,biti će bolje.[smiley2]
Ili prodajte sa gubitkom,nema treće opcije.

Bravo Bare,da sam usao juce nebi mi bilo svejedno ili na 62000,ovako kad znam da sam daleko od 52800 ipak lakse spavam……….Nije ni meni svejedno sto pada,nisam budala

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

…Ne bih htio da ispadne da mi je svejedno ovo gledati…Iako dok ne prodam nisam ništa “izgubio”. Situacija je takva na cijeloj burzi i slažem se da treba biti strpljiv…
Dakle ljudi….samo smireno i strpljivo…[smiley2]

Hmm hmm, da mi je samo biti tako hladnokrvan i strpljiv ko’ kolega ksafaric…. A, s druge strane, ako je istina da mu je prosječan ulaz 27k bio bih i ja smiren na njegovom mjestu![smiley10][smiley9]

Dođite i hurdite....

Tko se iskrcao danas? Zna li netko od kolega?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

RBA ?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close