INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani!
"Bezobzirnoj ekipi" napuhinte vi to jos jedan put preko 22kn.
Pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Pustite Vi ekipu na miru…
Neka radi svoj posao….i svima nam je dobro…
Rade sve po zakonu i nevidim u čemu je problem….
Pozdrav ekipi i nastavite kako god….

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...


Pustite Vi ekipu na miru…
Neka radi svoj posao….i svima nam je dobro…
Rade sve po zakonu i nevidim u čemu je problem….
Pozdrav ekipi i nastavite kako god….

tzv ekipa fura jako dobar psihološki film

poigrali su se sa svačijim mozgom na zse i usadili obrazac ponašanja

iznimka potvrđuje pravilo ili ?

free flow information

ingra danas = the day after yesterday

Tko gubi dobitak, dobija gubitak



Idući tjedan lagano oprez, radi se o jako bezobzirnoj ekipi koja preko noći stvori vijest o nekom neopravdanom rastu i plate dva, tri članka u tiskovinama, izmaknu prodaju i zakucaju na barem 6 kuna bez pardona. Iz tog razloga trećinu sam prodao, za ostalo sam na okidaču u ponedjeljak, ako objave neki posao kupujem, ako ne, meni dovoljno za sada.

Evo moj post od prije 4 dana, izgleda mi aktualno.
[/quote]
što je najbolje,nije ni bilo nekih vijesti,samo puko napucavanje…

ovo je djelo pravih majstora,valjda su cijelu prošlu godinu proveli na selu i vježbali na ovcama šišanje [thumbsup]

Takav KRIŽ na grafu je bio neku godinu u Americi…..proglasili su to – kompjuterskom greškom..
A svi znaju da se radi o STUDIOZNOJ PRIPREMI – I TIMSKOM RADU- gdje ekipa diže malu kočinu i
održava umjetnu ponudu i potražnju…
NIšta nisu napravili….samo su se maknuli s kupnje…

Posuđene dionice i novac – na vrijeme ..povukle su masu ….. većina njih je – 40 već danas…?

Sad treba biti – VLAST – DRŽAVA I HANFA – malo analizirati ……! Da vidimo rezime i neku
objavu..što se stvarno dogodilo, tko je trgovao i kapitalizirao dobit …!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim da su teorije urote još prisutne na ingri. Pa ljudi moji, kojekakvi marginaši, kozorciji, veliki, mali…, svi su bili krivi kad je padala akcelerirana barem s 3g. Sad su vam ti isti sve to digli i opet vam nije pravo. Uostalom danas je još vrijedila 100% više nego na dnu. Nitko vas nije tjerao mahnito kupovati jučer na +40. Kažu da +40 udara u glavu i da čovjek postaje dezorjentiran. Treba uzimati puno tekućine i držati se hlada (čitaj hladne glave).


Bas me interesuje tko ce prvi poceti sr..ti kako INGRA ne vrijedi vise od 2 kn i kako najvjerojatnije ide u stecaj… [rolleyes]

vidjet ćemo danas hoće li biti izmjena u top 10 (iako sumnjam)…a to znači da je sve bila obična navlakuša!
a budimo realni, Ingra izbaci FI sa -90 milijuna kuna gubitaka, a cijena skoči sa 4 na 11 kn…
do kraja tjedna bi se ovo moglo gadno ispuhati sve do 5 kn

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

hebemti konacno ozivilo trgovanje i opet nije dobro…hebale vas vjesti ,trguj ono sto je na stolu [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

minuteman, da ne pričaj tko je digao cijenu i kako !

Danima je rulja skupljala pare – da uđe u ingru…. A tko je to lijepo natempirao na isplatu
HT-a ….a dionicu na maksimum ..ja ću ti reći – BROKERI……….unaprijed su plasirali novac od
dividende posuđen naravno !
Oni isti koji su vidjeli KOLIČINE NOVACA SPREMNE ZA KUPNJU INGRE i koji su ih isto tako
UBACILI na tržište…putem naloga …
Ulazili su pojedinci s KEŠOM KOJI SU POSUDILI, NABAVILI NA RAZNE NAČINE itd…..
Tko je dao znak za START!?
Sad pogledaj kod SKDD tko još nije kupljene dionice .platio …..i imaš odgovore. Dio je plaćen, a
dio će biti u svibnju?

Nemoj mi pričati – da se negativna izvješća nisu objavila IN TIME!…..Nakon toga …..ZNA SE!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A kad izađe ovo onda će biti "trči nazad na 15"

http://www.limun.hr/main.aspx?ID=773241&pojam=ingra

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Kog vraga , investitori najavljuju KUPNJU I PRODAJU kod brokera ………..to mi je DEGUTANTNO!!!
Ko da lešinarima najaviš telefonom svoju smrt.

Uzmi si program i doma tuckaj po tastaturi…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close