INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bojim se da sutra ide još dolje a oni vični trejdu sa ovakvim oscilacijama gore-dolje mogu lijepo zaraditi – zapravo mislim da već i jesu.

ps. gospon moderator – kako ste Vi meni ? [rolleyes]


Ovo je već tragikomično: Prije par sekundi stave na BID u jednom nalogu 600.000 dionica na 0,01 KN.
I za par sekundi ga obriše.

Možda mu bilo preskupo… [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Čovječe, kako bezobrazno manipuliraju BID-om:
Obrišu velike naloge(50.000 – 60.000 dionica u jednom nalogu), opet ih stave, pa opet brišu itd.
Prije par minuta dva velika se povukla s BID-a:
cca 60.000 kom na 2,00 kn (jedan nalog)
cca 40.000 kom na 3,40 kn (jedan nalog)

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


Čovječe, kako bezobrazno manipuliraju BID-om:
Obrišu velike naloge(50.000 – 60.000 dionica u jednom nalogu), opet ih stave, pa opet brišu itd.
Prije par minuta dva velika se povukla s BID-a:
cca 60.000 kom na 2,00 kn (jedan nalog)
cca 40.000 kom na 3,40 kn (jedan nalog)

pa tko to uopće gleda?! bitnih je prvih 10 naloga na K/P i to je to….a to što se djeca igraju, koga za to briga? [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Da, da, ovo mali metu prvih 10 naloga odjednom, ha-ha-ha [thumbsup] [thumbsup]

evo pozivnice, čišćenje do 8…hoće li tko zaigrati ili ste već umorni

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ps. gospon moderator – kako ste Vi meni ? [rolleyes]

umorio se brisati crnjake na ACI-…. [angry]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

ak nemreš protiv njih onda im se pridruži. danas 6 ulazaka i isto tolko izlazaka. rezultat mi je ko na sportskoj prognozi, a jedini koji masno trlja ruke je pbz investor. pih…


ak nemreš protiv njih onda im se pridruži. danas 6 ulazaka i isto tolko izlazaka. rezultat mi je ko na sportskoj prognozi, a jedini koji masno trlja ruke je pbz investor. pih…

a i Opi trlja preplanule ručice, trž.kapitalizacija tvrtke mu se udvostručila a da pojima nije imao [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Inače ovaj rast je rađen po čistom kompjutorskom modelu kakvih je bilo i ima još i na vanjskim burzama gdje se skupi par špekulanata sa prilično jakom financijskom snagom i započne šou…mada je vani to sada puno teže..

Prvo se naravno dionica tjera gore čim je brže moguće i do razine gdje po procjeni dnevni promet dosegne neki limit njihova kapitala ,što je recimo očito bilo jučer i tu se radi najveći iskrcaj…zatim naravno ide jače hlađenje…pa opet euforija…pa hlađenje…i tako dok se prema programu iscrpe razne mogućnosti i scenariji za zaradu te se onda dionica pusti opet tržištu uz drastičan pad prometa i interesa za nju…

Uglavnom jedini pravi dobitnici su oni koji vode igru,a ostali kako ko ima sreće,osjećaj i hrabrosti s kojim kapitalom se kockati.. [rolleyes]

opet se kupuje potiho oko 8,slijedi novi bum!!Pohlepnom nikad dosta…

bio je bum jucer na gore,i danas bum na dole. ušao,al iskreno strah me ostati unutra danas na zatvaranju,al nek svatko procjeni za sebe.. jos jedino se nadam promjeni u top 10.mozda nije bila ničija igra,mada tu opciju više ne vjerujem.. ponajviše zbog ovog prometa danas u padu od 1500000dionica

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close