INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[/quote]
Ma daj, 10 milja prometa samo da bi se popunio tamo neki gap? I svi idioti koji su se istresali izgleda da imaju nepopunjen gap!?
[/quote]

A nije ti palo na pamet da nekoliko velikih igrača međusobno preprodaju velike količine dionica i tako započnu pumpanje, privuku gomilu malih investitora koji stanu sumanuto kupovati, cijena leti nebu pod oblake, veliki igrači se iskrcavaju malima po tri puta većoj cijeni.
I neka mi netko još spomene HANFA-u, u zemlji gdje su i komarci korumpirani [shocked]

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Prodao na 7,92
i blokada….pa ko je tu lud….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

sada opet malo gore…
i opet blokada – pa dokle tako

vrijeme je lijepo
nek se ovi zeleni novi odu igrati u parkiće imate ljuljačke i tobogana
nemojte ovdje trošiti vrijeme ionako vam ništa nije jasno

Postanite Eu-robovi

SMA 200 JE NA 10,20.
Tu negdje očekujem stabilizaciju cjene.

ovo je šouuu, ludnica, a što reći?????

neće uvijek biti ovako.

U Alžiru je u toku projektiranje, izgradnja i opremanje medicinskog objekta čija je vrijednost
EUR 56,00 milijuna.
U tijeku su završni pregovori oko zaključenja još dva ugovora;
– Isporuka i montaža hidromehaničke opreme za branu vrijednosti EUR 3,00 milijuna
– Projektiranje, izgradnja i opremanje hotelskog kompleksa vrijednosti EUR 30,00 milijuna

bit će bolje................


SMA 200 JE NA 10,20.
Tu negdje očekujem stabilizaciju cjene.


nema tu kraja igrama,nebi me cudilo da potegne i do 20 do kraja tjedna..igra za velike decke!

te blokade su baš bez veze ! [angry]

ps gospon moderator, dokle ćete me i vi blokirati !

Kakve su to gluposti sa 600 000 za 0,01 kn na kupnji? Zar to nije kaznjivo?

Ovo je već tragikomično: Prije par sekundi stave na BID u jednom nalogu 600.000 dionica na 0,01 KN.
I za par sekundi ga obriše.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw


ovo je šouuu, ludnica, a što reći?????

mislim da šouuu… tek počinje… koji je ono zadnji ATL Ingre bio… ? Sretno…

New Report

Close