INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon dizanja cijene 200% uprava izjavi da nema nikakvih novih činjenica!??? Mislim da je to bilo dovoljno da mnogi shvate da je netko samo namjerno napuhivao i da dobre vjesti ne prate rast dionice, pa su se počeli iskrcavat, a taj koji je dizao (i očekivao da će svi ostali prihvatit igru i nastavit) ostao bez love. Plan propao.
Kako je euforija sve povukla i svi su kupovali, isto tako je panika sad navela dosta njih da prodaju.
Sad još malo špekulacija, do kraja tjedna će se valjda stabilizirat, a tad ćemo vidit jel ima više optimista ili pesimista.

Jel još itko vjeruje da će u četvrtak biti promijena u top 10?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Jel još itko vjeruje da će u četvrtak biti promijena u top 10?

Ja mislim da ne….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ne znam, ni sam nisam pametan, ne traje ovo samo danas, prometi astronomski. Viditi će se.

nevjerojatno, jučer na 12,70 kn, a danas na 6,70 kn!…pad od 6 kn po dionici!
i to su garant prodavali danas na 6,70 kn oni koji su kupovlai jučer na 12,70 kn [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Napinje se bid ,
već preko 300.000 komada.
Čeka se eksplozija
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

ljudi pogledajte promet, nije to trla baba lan, ja kupio

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

zar nije HE Lešće gradila Ingra… ili se varam..?
DORH i USKOK trebali bi preispitati izgradnju HE Lešće
21.2.2012 aj, jaj, jaj…
http://limun.hr/main.aspx?id=790212

…. za ovo i (n )gru možda odgovor leži u ovome ???

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

a, evo kreće i pumpanje…sutra će opet ekipu natovariti na 12 kn [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Dobro organizirana grupica sa fest love.Ali evo ja im se zahvaljujem.Izlaz sa zaradom nakon više od 6 mjeseci.Ali ne idem od Ingre nikud.Sad se lakše diše.Iskreno sam se nadao velikom bumu i cijeni na makar 20,ali neko je odlučio drugačije.Samo šta sam sad u puno povoljnijem položaju.Vratit će se Ingra tamo gdje je i bila prije godinu dana.Sretno.

peyo

Opa, bid/ask ratio se povecava, cini se da idemo natrag prema gore.

Ali da ovo nije normalno, nije…

New Report

Close