INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupljena 21 dionica po 56000


kupljena 21 dionica po 56000

Vidimo kolega


Zato meni odgovara sve, i da pobijedi HDZ i da pobijedi SDP. Već se premišljam za koga glasati uopće..[smiley6]

Mislim da Vam ne odgovara SDP, jer bi kao prvo nabili PKD, pa porez na imovinu…


Zašto RBA mirovinski prodaje??

Kako je RBA bio i jedan od agenata izdanja ATGR – treba pripremiti lovu da nakon izlaska na burzu malo pogura cijenu ATGR.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Kolega Karoje nam je dao pozitivni vjetar u leđa .

Ipak on nije tako loš kakvim se pokušava predstaviti !

Da stvarno neobično čim Karoje nešto napiše odmah rastemo.
Preko 55 000 i dalje potpora od preko 200 komada na kupnji.
Ona prva stotka što je načeta neki dan je obnovljena.
Dakle ne bojte se.
Ja se samo pitam jedno, a to je slijedeće:
kada i ako ustanove ovi kupci,da im nitko neće uvaliti ove silne milione koje čekaju na bidu ( trenutno najjača dionica u HR po omjeru K/P u korist kupnje btw. ), morat će , a što, a valjda malo krenuti skupljati na više?
Ne?
Danas u VL-u članak o Trigranitu i njihovim planovima za ulaganja u HR.Znamo tko im je partner u HR.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma Karoje je zakon, samo bih dao sve da vidim tu njegovu DCM[smiley11] za Ingru

A ono

S postovanjem

je srcedrapajuce [smiley2]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Medo Štedo:

Zašto RBA mirovinski prodaje??

Kako je RBA bio i jedan od agenata izdanja ATGR – treba pripremiti lovu da nakon izlaska na burzu malo pogura cijenu ATGR.

ovo je jako zgodno, uopće mi nije palo na pamet, nikad kraja učenju, mada mi je neobično da im fali love, to bi bilo loše za cijelo tržište uopće


Ja se samo pitam jedno, a to je slijedeće:
kada i ako ustanove ovi kupci,da im nitko neće uvaliti ove silne milione koje čekaju na bidu ( trenutno najjača dionica u HR po omjeru K/P u korist kupnje btw. ), morat će , a što, a valjda malo krenuti skupljati na više?
Ne?

Možda oni ne čekaju ništa posebno da kupe već brane cijenu s velikim nalozima, moje je mišljenje da se ti nalozi spuste na 50.000 kn cijena bi se spustila nekih 51.000. Oni tu samo brane cijenu na ovom nivou, a ako upadne nešto dionica u mrežu, dobro upadne [smiley2]

Probilo..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

INGR, probili branu 100 kom na 55 000 kn, sljedeća brana 100 kom na 52 750 kn….

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

nije probilo…povukla se…
Najbolje ponude [ INGR-R-A ] Kupnja Cijena
100 52.750,00
1 52.101,04
4 51.810,01
1 50.102,00
1 50.000,00
Cijena Prodaja
54.900,00 4
54.950,00 10
54.995,00 1
55.000,00 40
55.500,00 9

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close