INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hehe vrijeme mu je da se makne ili ga strasi na asku ovaj s 40000 komada, bez obzira na sve ja bi se maknuo s bida da sam na njegovom mjestu, jel ako ga poklopi s ovom kolicinom bit ce brzi pad :).

Rusitelj vlade ^_^.

ovo mora da je rekord na zse po broju dražbi u jednom danu

e moji špekulanti, i bez gaća ćete ostati! a lijepo sam vam neki dan rekao da će se upravo ovo dogoditi…na prodaji do 10 kn sad je 160.000 komada [bye]

mogla bi 10 minuta pasti i brana na 8 kn…

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

SethHKa pa ja bi rekao da će sigurno maknuti barem jedan od naloga, razmislite zašto lol [wink]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)


OPI ne zna zašto je INGRA rasla ..
e stvarno ga uprska do kraja [bye] [bye] [bye]

Stvarno nisu normalni. Umjesto da diplomatski odgovore: "Nema novih materijalnih činjenica koje bi u ovom trenutku mogli objaviti, ali je moguće da investitori prepoznaju cijeli niz pozitivnih koraka koje činimo u restruktuiranju i ugovaranju novih poslova…"

Ili nešto slično.

A ne: "Međutim, razmatrane opcije tek su u početnoj fazi kreiranja nekoliko idejnih rješenja…", kako stoji u njihovom očitovanju.

-26% a tek je utorak?

HANFA u pomoć !!!! [angry]


+ još malo

ja stisnuo stoplos na 8,55, platio članarinu 1200kn [undecid]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



+ još malo

ja stisnuo stoplos na 8,55, platio članarinu 1200kn [undecid]
[/quote]
znas i sam da se ne lovi prvi dan nakon onog jucer…danas je usko grlo za van [tongue]
over25 @ tako se radi posao…a ne dokup na dokup…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Meni stvarno nisu jasne ovdje neke stvari. Pa tko je kupovao jučer ogromne količine preko 11 kn, i danas je već u gubitku 30%… tolike pare upucao iznad 11 kn, a sad više ne želi?

ima nas dosta koji smo trgovali sa + 10 K i to par puta u danu pa si računaj, jebiga bilo je veselo dok je raslo sad stisnut zube ili odraditi stop loss poput Barbose

free flow information

opet uravnoteženje, pa čemu, likvidnost je tu, ovo je stvarno nevjerovatno

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Kako se ovdje spaljuje lova.. [rolleyes]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close