INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo razmišljanje poštovanog i cijenjenog gospodina…
http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/02/28/komentar-trgovanja/

dio…
"Jasno, možda i netko ‘veliki’ ulazi. Ali sumnjam. Trgovanje je prevolatilno i prebrutalno (npr. iz pozitivne u negativnu blokadu – tako brutalna može biti samo gomila)."

Optimist - loše informirani pesimist

Ako smijem-trenutno izgleda nepovoljno,ali jedno veliko ALI……još nismo ni na trećini trgovanja.Na kraju se mrtvi broje.Napad na bid je bio stvarno jak,ali svi koji su izašli ,evo ih natrag i čvrsto drže bid,i po meni osobno moglo bi doći do jednog velikog preokreta.Osobno napadam ask non stop i uopće ne gledam cijenu lipa ,dvije,deset.U odnosu na recimo jučer gdje je cijena bila viša za tri kune i kusur,brdo dionica je sad između i nadam se novom probijanju.Trudim se.Sretno.

peyo

Poštovani!
Znam da bi bilo lijepo da opet bude cijena dionice 4kn pa da se svi nakrcaju koji se nisu uspijeli prije zbog straha(pa da imaju zaradu od 200%, ne svi ali neki).
A sta cete imat cete jos prilike.
Bas ne izgleda kao da ce INGRA-a u stecaj!?
Poslove dobivaju ociglednu idu naprijed ne natrag.

Srdacan pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

eto moram priznat ušao sam na 5,3 dugoročno ove malverzacije su me istjerale van…
Ljudi bio je to samo balon 🙂
Firma ima perspektivu ali ovo je bila navlakuša, žalim jer sam mogao bolje unovčiti.
Predviđam još jedan mali spike do 12,xx ne preko 12.50
baš da vidim jesam u pravu 🙂
I inače ovaj spike u ingri jeste primjetili kako je sinkroniziran s isplatom ht dividende?
i lani isto….

Poštovani!
I sto sprijecava doticne tzv. "manipulatore" sada da se nakupuju dionica(na 9kn) sa zarađenim novcima i dignu je na 20-25kn.
Skriveni market makeri rade svasta.

Srdacan pozdrav!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Uskoro će doći rezultati i od ovog poteza

ngra otvara predstavništvo u Istanbulu

Zagrebačka tvrtka planira širenje poslovnih aktivnosti na tursko tržište i suradnju s turskim kompanijama na trećim tržištima

Tvrtka Ingra izvijestila je u srijedu da planira otvoriti predstavništvo u Istanbulu radi širenja poslovnih aktivnosti na tursko tržište te suradnje s turskim tvrtkama na trećim tržištima.

Kako se navodi u obavijesti Ingre objavljenoj na Zagrebačkoj burzi, Nadzorni odbor Ingre dao je suglasnost na prijedlog Uprave za otvaranje predstavništva u Turskoj.

"Cilj otvaranja budućeg ureda Ingre u Instanbulu je širenje poslovnih aktivnosti na tursko tržište kao i suradnja s turskim tvrtkama na trećim tržištima, poglavito na tržištima u okruženju, čime bi Ingra dodatno ojačala svoju prisutnost na Bliskom istoku", navodi se u obavijesti.

Ingra, kako se doznaje u toj tvrtki, planira otvoriti predstavništvo u Istanbulu do kraja ove godine. Ingra ima urede u Makedoniji, Bosni i Hercegovini, Njemačkoj, Alžiru, Iraku, Egiptu i Rusiji.

@many
pa zar Vi i nadalje Upravi Ingre ne vjerujete… ? ista za svoje javne objave odgovara krivično i materijalno zar ne… ili… ?
Danas su bili više nego ponovo jasni…:
Zagreb, 28. veljače 2012.

"…Međutim, razmatrane opcije tek su u početnoj fazikreiranja nekoliko idejnih rješenja. Neke od mogućih opcija oslanjale bi se na stabilni dugoročni novčani tijek od zakupnine Arene Zagreb. U ovom trenutku još uvijek nije postignut nikakav obvezujući sporazum glede bilo koje opcije, temeljem kojeg bi Društvo moglo obavijestiti javnost… "
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/9tWMB3Q8QPpdPBEHbIzcKA==.pdf

Ja uzeo malčice…tko ga hebe… [smiley]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Ide ovo danas na 7,5 koliko god se to nekome ne svidjalo, ako pogledat trgovanje zadnjih dana ne racunajuci jucerasnji, jos uvijek se prodaje s zaradom, dok ce trtarosi izac s gubitkom (vecina onih koji su kupovali jucer). Tak to ide, da bi netko zaradio netko mora spusiti. Cestitam onima koji su imali muda (ja nisam) kupovati to po 4-5 pa prodavat po 10, ali ova firma je prevelika da bi samo tako otisla u stecaj, ma sta drugi pricali o tome. Bit ce tih rastova jos ove godine, bar jedan do kraja godine i opet ce netko spusiti, a netko debelo zaraditi. Zato oprez ^_^. A sad mi udijelite jedinice kad sam razmisljao na 13 kuna da bi s novom krizom mogla otici jos 90% dole (prije par mjeseci), nije jos nista gotovo, ne mora biti da ce past opet na 4 ali se moze zadrzat na 6 i opet cekat neki sljedeci uzlet. Sretno onima koji imaju zivaca, ja ne 🙂 .

Rusitelj vlade ^_^.

http://www.seebiz.eu/ingra-pregovaramo-o-novim-poslovima-razmatramo-opcije-refinanciranja/ar-27793/

A sad opet gori……… [lol]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

ljepo trgovanje …to je ingra trgovina… [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Iako nemam dionicu ingre al se nazivciram kad netko piše i pravi se pametan kad prođe voz.
Iako je danas pad od cca 20%,ja smatram da će sutra biti u plusu 20% jer brutalni kapital koji je ušao ovih dana neće samo tako dopustiti da se cijena vrati na 6 kn.

Netko ima povlaštene informacije i vidim ingru preko 20 kn za koji dan.
Uostalom vrijem je za rast cijele burze!

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close