INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto RBA mirovinski prodaje??

Kuna po kuna do milijuna

Zašto RBA mirovinski prodaje??

To je pitanje za koje odgovor zna malo ljudi.
Očito im je bolja prilika kupnja MAGME i VERN-a.

Medo Štedo:

Zašto RBA mirovinski prodaje??

To je pitanje za koje odgovor zna malo ljudi.
Očito im je bolja prilika kupnja MAGME i VERN-a.

Hvala na odgovoru, ti si izgleda jedini ljubazan.
Da li to znači da RBA neće držati INGRU do moje mirovine??

Kuna po kuna do milijuna

RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH.

To će biti operacija MAESTRO II.

Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni.

DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA )

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH.

To će biti operacija MAESTRO II.

Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni.

DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA )

S poštovanjem

Karoje

sumnjam da će DO imati posla u INGR-i ako lijeva strana pobijedi


RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH.

To će biti operacija MAESTRO II.

Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni.

DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA )

S poštovanjem

Karoje

hahaha pa kolega, ovo neznam dal je smijesno ili tuzno sta ste napisali..

I zato necu uopce ni komentirati ovakve besmislice…. [smiley2]

sumnjam da će DO imati posla u INGR-i ako lijeva strana pobijedi

Istina. Ako ingra ide posredstvom našeg predsjednika i njegovog dobrog prijatelja Gadafija u Libiju i bliskoistočne zemlje ne bih rekao da bi se trebali bojati eventualne pobdjede lijeve opcije.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH. To će biti operacija MAESTRO II. Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni. DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA ) S poštovanjem Karoje

[smiley2][smiley2][smiley7]


RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH. To će biti operacija MAESTRO II. Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni. DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA ) S poštovanjem Karoje

Ako SDP dođe na vlast i ako bude posjeta u INGRU onda će cijena biti 100.000. Pogledaj malo bolje tko je na vlasti gdje INGRA dobiva poslove.

Matrix daj mi jedan dobar razlog da ne prodam Ingru!!!!!![smiley4]


karoje: ” RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH. To će biti operacija MAESTRO II. Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni. DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA ) S poštovanjem Karoje ” [smiley2][smiley2][smiley7]

Zato meni odgovara sve, i da pobijedi HDZ i da pobijedi SDP.
Već se premišljam za koga glasati uopće..[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Matrix daj mi jedan dobar razlog da ne prodam Ingru!!!!!![smiley4] matrix90: ” karoje: ” RBA izlazi iz INGRE jer ako dođe SDP na vlast prvi posjti biti će u INGRU i IGH. To će biti operacija MAESTRO II. Ima dosta nejasnoća a rezultati su užasni. DCM kaže 14.600 kuna bez uzimanja u obzir “sumnjivih poslova”. ( IRAK, ARENA, UPRAVA ) S poštovanjem Karoje ” [smiley2][smiley2][smiley7] ”

Ljudi razmišljajte svojom glavom.
Ima ih mnogo kolega, a neke od njih također Vi znate.

New Report

Close