INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Našravljena su dva velika gapa u naglkom rastu koja se tehnički gledano moraju zatvoriti.Dakle slijedi neupitna korekcija cijene.

kakvi gapovi, kakvi bakraći, nema tu pravila, kako hoće tako će i biti… [thumbsup]


Tehnički gledano nitko ne zna što će sutra biti…jer tehnički gledano i danas je bila očekivana korekcija

neka samo nastavi i sutra…

E danas 0 sa 0. Da mi je netko rekao da če se to tako brzo vratiti… Hvala nekim kolegama na podršci.
Bit če možda i zarade.

Sve zavisi koliko markeri imaju municije i koji je target… po bananarami, koji izgleda da ima insajd info, target je 10 kn. a ako je to tako onda sa današnjim danom markeri imaju najmanje 5-7milja za obranu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Podsjeća li neke ovaj rast na HG spot od prije 2 god.

Zatvaranje na dnevnom prosjeku


Podsjeća li neke ovaj rast na HG spot od prije 2 god.

Upravo o tome ja cijeli dan razmišljam. Na prvim valovima sam zaradio da bih onda ostao zarobljen do dan danas. A to neugodno iskustvo sad me koči kod Ingre.

Jutros sam komentirao da je vrh na 12 , plus minus desetak lipa . Nitko ni da 100-tku dadne


Zatvaranje na dnevnom prosjeku

pogledaj malo bolje…
da nije ipak zatvorilo malo niže od dnevne prosječne ?!
a ne onako kako je bilo proteklih 5 dana…
znači li to nešto ?!

Optimist - loše informirani pesimist

Definitivno je nekome Ingra upala u oko.
Po svemu sudeći Ingra se vraća na vrijednost dokapitalizacije odnosno na vrijednost od 20kn.



Podsjeća li neke ovaj rast na HG spot od prije 2 god.

Upravo o tome ja cijeli dan razmišljam. Na prvim valovima sam zaradio da bih onda ostao zarobljen do dan danas. A to neugodno iskustvo sad me koči kod Ingre.
[/quote]
Jedino što bi sljedom navedenog primjera trebala skočiti na 30-tak kuna. Ima li ovaj val toliko snage??

Čestitam trejderima koji su zaradili na rastu, jer tako jedino treba zarađivati. No nije ovo kraj, nisu ovo mali igrači koji ulaze. 1/3 je od trejdera a ostali promet je akumulacija. Pozz dugoročnima.

neće uvijek biti ovako.

Lijepo, lijepo, drago mi je da ste napokon počeli ozbiljno shvaćati ovu "stečajušu"! Je li Vam ostala koja dionica, ili ste ih usput sve "pogubili"?

New Report

Close