INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji dok si vi postavljate pitanja,lova pokraj vas prolazi.Mislioci nikad nisu zarađivali lovu.
Pet -šest mjeseci smo se mi pitali zašto tako pada i normalno odgovora odnikuda.A sad da se pitam zašto raste.Ne pada mi na pamet.Jednostavno raste i kapitalizira se dobit,portfelji se debljaju,a to povlači rast svih ostalih dionica na ZSE.Kome smeta,pa dionica na ZSE koliko ti volja,a dotada ostali zarađuju.I to je to.Ponavljam baš me zanima tko ne žaeli biti nutra i sutra na otvaranju?

peyo

@peyo
Ja ne želim bit unutra ni danas na zatvaranju, a kamoli ujutro.



…silni milioni ulaze…

ulazili su milioni i prošle godine u 5-tom mjesecu…a onda je netko zatvorio ventil…
[/quote]
mislim da je onda rasla na špekulacijama o poslu u Alžiru a Ingra je taj rast iskoristila i stisnula swap

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

veliki su odlučili nemojte puno pričati nego samo istim putem podržite to i nečete zažaliti——–

Ja ću biti sutra unutra.. ušao sam na 5,3 s dugoročnim očekivanjima 🙂

A sretno ti frende,ne znam onda zašto piskaraš na INGRI.

peyo

pitanje koliko još love imaju da dižu cijenu.. al do nekih 15kn bi mogla ici sutra. (baš sam skroman)

idući tjedan će bit bolje...

Našravljena su dva velika gapa u naglkom rastu koja se tehnički gledano moraju zatvoriti.Dakle slijedi neupitna korekcija cijene.

@peyo
jedno je jasno…nisi zaradio dok nisi prodo…a i obratno…jel tako

Optimist - loše informirani pesimist




…silni milioni ulaze…

ulazili su milioni i prošle godine u 5-tom mjesecu…a onda je netko zatvorio ventil…
[/quote]
mislim da je onda rasla na špekulacijama o poslu u Alžiru a Ingra je taj rast iskoristila i stisnula swap
[/quote]
swap je bil jedno pol godine prije misterioznog posla. al, zar je bitno? nofčeke smo digli (barem većina), a sad idemo popunjavat gapove.

Tehnički gledano nitko ne zna što će sutra biti…jer tehnički gledano i danas je bila očekivana korekcija

"alea iacta est"

Dionica skočila na 12,75 kn, iz Ingre kažu da nema ništa novog
http://www.poslovni.hr/vijesti/dionica-skocila-na-1275-kn-iz-ingre-kazu-da-nema-nista-novog-198006.aspx

a rast bez osnova = kao raketa bez goriva

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close