INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hm, ovo više nema veze s vezom…al hebi ga zarade su lude…ko da ovo radi neki kompjuterski program…uglavnom dok ide gore je dobro..al dok krene dolje …??

Je isto dobro. To je trgovina s rizicima. Tehnički Ingra sad izgleda ok i ako ostane na trenutnim razinama, možemo reći da se situacija razvija u dobrome smjeru. Ako ne ostane i vrati se natrag ispod 10, 9 ili 8 onda će biti piši kući propalo…i život teče dalje.

jedini razlog ovog spektakularnog rasta koji mi pada na pamet je da se cijena diže na granicu od 20-ak kuna jer tu je navodno razina gdje se fondovi opet mogu uključiti u kupnju???

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

ovo je nevjerojatno a što je moguće može uvijek i nevjerojatnije… [thumbsup]

E sada se već vidi da je istovar i to onaj brutalni. Rast od 200% bez novih materijalnih činjenica, bit će gadno.


E sada se već vidi da je istovar i to onaj brutalni. Rast od 200% bez novih materijalnih činjenica, bit će gadno.

a ovaj GAP od jučerašnje najviše do današnje najniže ?!
i hoće li se popunit ?!

Optimist - loše informirani pesimist

Može li netko pustiti sve transakcije od danas, jučer INGRE ?

unaprijed hvala !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

ako se danas održi oko 11 kn, sutra očekujem otvaranje iznad 12 kn, a do kraja dana cijena na 14-15 kn

p.s. ovaj nagli rast cijene po meni je:
1. netko preuzima u tišini Ingru ili
2. diže se cijena na 20 kn da opet OMF-ovi mogu kupovati

A "opravdani pad" je bio normalan,dok se skrbnički brutalno istovarao.

peyo


Od kada trgujem na ZSE, još nisam sa toliko zaradio a sa tako malo novaca, samo danas u 2 kruga uzeo 50k kn čistaka [smiley] [kiss]

Cestitam, kolega, neka ti je sretno i u buduce… [thumbsup]

tako je peyo !


ako se danas održi oko 11 kn, sutra očekujem otvaranje iznad 12 kn, a do kraja dana cijena na 14-15 kn

na osnovu čega to tvrdiš… po inerciji i/ili što se tebi tako prohtjelo… ???

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


…a kaj ne bi morali imati nekakvo očitovanje Uprave…il nema veze…dok ide,ide… [huh]

http://www.business.hr/kompanije/ingra-reagirala-na-clanak-o-preuzimanju-investitori-nemamo-ni-jednu-ponudu

New Report

Close