INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dali to aludirate na neku posebno ili onako….kolega inverter [wink]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Zatvaranje na blizu 13??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

blokada u odbijancu?!!?!? wtf?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

hvataju novi zalet WTF?!

prošlo 10 milja! [shocked]

to je to za danas…11 kn cca prva fibo razina…
suma sumarum ,platio nekoliko clanarina ,tj. stop losova od 8.50-4 kn…ali profit je to visestruko premasio … razina cca 11 mora drzati ako cemo nastavit up trend

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


hvataju novi zalet WTF?!

O da. Prema dolje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


hvataju novi zalet WTF?!

Brutalni kapital ruča, vraća se oko 14.30. h [smiley]



http://www.zse.hr/default.aspx?id=39338

…oni nemaju spoznaja,al neki drugi imaju… [wink] [tongue]
[/quote]
ali su nam zato 24.01.2012. svima lijepo glasno i jasno dali do znanja o nemogućnosti isplate 13.tranše…
http://zse.hr/default.aspx?id=38958

a par dana poslije ode cijena u nebo…ko bi reko…

Optimist - loše informirani pesimist

Hm, ovo više nema veze s vezom…al hebi ga zarade su lude…ko da ovo radi neki kompjuterski program…uglavnom dok ide gore je dobro..al dok krene dolje …??


Hm, ovo više nema veze s vezom…al hebi ga zarade su lude…ko da ovo radi neki kompjuterski program…uglavnom dok ide gore je dobro..al dok krene dolje …??

Ja sam vani, zapravo imam jednu kolicinu koja mi je potpuno nebitna, ali recimo da sam skroz vani.
Ali ne vjerujem da dionica moze puno dolje jer je jak otpor postavljen svih ovih dana, pa tko bi prodaotu kolicinu? Mala stabilizacija, eventualno, i onda moze umjereni rast na temelju vijesti. To su moje prognoze…

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

Od kada trgujem na ZSE, još nisam sa toliko zaradio a sa tako malo novaca, samo danas u 2 kruga uzeo 50k kn čistaka [smiley] [kiss]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close