INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma tu su igre bez granica, ponavljam ovo sigurno nisu mali ulagači, nemaju kapitala za ovakvu trgovinu i ovo zadnjih par dana je preozbiljan promet….


Po mojem mišljenju 3 su moguća odgovora.
1. Preuzimanje
2. Dokapitalizacija pa se diže cijena
3. Prodali su Arenu

U svakom od ta 3 slučaja mislim da ni 20 kn nije nerealno.

E da, i
4. špekulacija na temelju ničega – pa cijena ide natrag na 4 kn. ali ne znam ko bi tako ulupao gomilu para pogotovo u ovo vrijeme kad para nema


Hmm sorry, ali zar ne bi trebala onda u segment promatranja ili burza barem da pošalje upit Ingri u svezi ovoga? Mislim daj bože da naraste na 30 kuna, ali nije mi jasno zašto se šuti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Danas je najvažnije da "zabetoniramo" razinu od 10 kuna, a koliko vidim kapitala za to ima dovoljno!
Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima koji su ozbiljno shvatili ovu dionicu!


Danas je najvažnije da "zabetoniramo" razinu od 10 kuna, a koliko vidim kapitala za to ima dovoljno!
Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima koji su ozbiljno shvatili ovu dionicu!

Ti kao da neki rat vodiš i usput si uzeo ulogu glavnog stratega 🙂

Hmm sorry, ali zar ne bi trebala onda u segment promatranja ili burza barem da pošalje upit Ingri u svezi ovoga? Mislim daj bože da naraste na 30 kuna, ali nije mi jasno zašto se šuti

Sutilo se i dok je padalo.

Kako sam i najavio , ovaj tjedan do 12 – kratim malo , onda na 14 izlaz . Nadam se da sam ponovno unutra na nekih 7 do 9

kolega a nije trebala u segment promatranja kad je padala bez razloga?, pa firma je i u ovakvom stanju zdravija od pola todorićevih kompanija koje tu kotiraju a primaju financijsku injekciju od države i cijene dionica su daleko precijenjene…



Danas je najvažnije da "zabetoniramo" razinu od 10 kuna, a koliko vidim kapitala za to ima dovoljno!
Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima koji su ozbiljno shvatili ovu dionicu!

Ti kao da neki rat vodiš i usput si uzeo ulogu glavnog stratega 🙂
[/quote]
Da kolega, jedini sam govorio o ovakvom rastu, navodeći bezbroj puta da se na nekim razinama uopće neće trgovati, nego će biti jednostavno preskočene zbog trejdera. Uživajte!

Temelji iliti fundamenti i perspektiva bi trebali utjecati na cijenu dionice. U slučaju INGRE, eventualno samo perspektiva,ali vrlo oprezno možda 15-20%, ostatak je čista špekulacija. Blago onima kojim se na vrijeme iskrcaju.

Ovdje je moguće da će ići do 20 bez korekcije tj. korekcije će biti u hodu kao danas!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

i koliko je ovo od minimuma na 3,8 koji je bio 6.2??? Nekima je to SF a nekima stvarnost. SF će vam biti i brojka od 20kn pa 40 …

neće uvijek biti ovako.


Danas je najvažnije da "zabetoniramo" razinu od 10 kuna, a koliko vidim kapitala za to ima dovoljno!
Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima koji su ozbiljno shvatili ovu dionicu!

Niš od toga Ingra je poletjela više od svih očekivanja sad vraćanje na stare razine i pretovar u IGH.

New Report

Close