INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra danas ljudi moji opet ide gore,i do kraja tjedna će biti na dvoznamenkastom iznosu…prosla su vremena nestabilnosti!

Pitanje? Miljardu kuna dugova, 100m kuna za kamate godišnje od 250m kuna prihoda. Što bi to Ingra trebala graditi da može plaćate tolike kamate? Ingri jedino dokapitalizacija može pomoći.

ovo očekujem narednih godinu dana i na nekim drugim dionicama

ajkulazg
Ingra danas ljudi moji opet ide gore,i do kraja tjedna će biti na dvoznamenkastom iznosu…prosla su vremena nestabilnosti!

Pitanje? Miljardu kuna dugova, 100m kuna za kamate godišnje od 250m kuna prihoda. Što bi to Ingra trebala graditi da može plaćate tolike kamate? Ingri jedino dokapitalizacija može pomoći.


@graditelj

ništa se ti ne brini prijatelju,po toj logici onda nebi bilo ni ovog rasta..sve ćes znat on time!pozz

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Čestitam svim špekulantima koji su zaradili, imate želudac od rostfraja. [thumbsup]

Ingra kako je krenula danas od 15 do 21 kunu.

Nekima još nije jasno da INGRA nikada nije trebala biti ispod 20 kn. Špekulantski je rušena a sada se vraća na realu. Ovi što sada kupuju znaju da će prodavati MF-ovima iznad 22kn i to uskoro.

neće uvijek biti ovako.


Čestitam svim špekulantima koji su zaradili, imate želudac od rostfraja. [thumbsup]

pridruzujem se cestitkama….moj zeludac je bio od mekseg materijala izgleda,… [shocked]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@ u čem je problem? ekipa koja je rušila ingru na 3,80kn je vas nakitila na 5,6,7,8,8,50kn Lp

cekao si na 5 kn..i nisi kupio????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hvala kolega,prije bi rekao da imamo muda.Ako si sam ne pomogneš ni bog ti neće pomoći.Ako pitate gdje je kraj………tamo gdje se sami odlučimo.Sretno svim Ingrašima,napokon smo i mi došli na svoje.Idemo dalje,neka se ovo pamti.

peyo

Wow 🙂

Sa -75% u na -49% u par dana. Lijepo je ovo 🙂

…na kojoj je ovo drogi… [shocked]

@ peyo
ja sam odlučio kako kaže kolega megido prodavati MF-ovima iznad 25 neka si malo smanje ulaz [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close