INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne budu li investicije javnog sektora išle prema planu i u rujnu ne budu u punom zamahu, prvi potpredsjednik Vlade Radimir Čačić će, kaže, odstupiti. Osnovni plan za 2012. postavljen je na 1,23 milijarde eura, ali on je podigao ljestvicu za 600 milijuna eura ili 4,5 milijarde kuna, na gotovo 14 milijardi kuna. Zato ne trati vrijeme; već danas se sastaje s vodstvom Hrvatske elektroprivrede jer od HEP grupe se očekuje da najviše povuče, a s nekim projektima poput savskih hidroelektrana, navodno se praktički odmah može krenuti. Prvotni plan investicija za HEP u 2012. težio je 2,1 milijardu kuna, ali bi prebacivanjem u brzinu više on trebao odraditi čak 3,2 milijarde kuna ulaganja. To je nešto više i od predkrizne 2007. i gotovo dvostruko više od preklanjskih ulaganja te kompanije. Ipak, i prvotni i "podebljani" plan HEP-a u smislu financijskog potencijala i kreditne sposobnosti čini se najmanje problematičnim.

stfaca
Svima je jasno osim tebi da to ide još gore

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


A zašto jednostavno ne počnete ozbiljno shvaćati ovu dionicu. Živite i dalje u "špekulantskoj prošlosti", crtate neke grafove i sanjate o "rušaču" koji će Vama omogućiti opet jeftiniju kupnju. Bilo je to jednom, istina, ali eto svemu dođe kraj. Mnogi su upravo zato i ostali bez dionica, jer još uvijek "žive u prošlosti" i čekaju da netko drugi udara po bidu da bio oni onda kupili, pa prodali. Tih dionica više nema, kupile su ih pametne i čvrste ruke. Jednostavnije je sve to nego što izgleda. Pozdrav!

Jedini koji posta n(i)ekakve grafove si ti. Imam dionicu i nadam se daljnjem rastu, ali ono što su te upozoravali za grafove su u pravu.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ovdje standardno samo se gluposti pišu
ono u stilu moj tata je jači od tvog tate, pokazat će ti moj brat

tko je prodao nada se manjem ulazu a tko je kupio rastu
zato molim sve da se suzdrže od pisanja bedastoća

ako imate kakav info ok ali ovo je nivo dječjeg vrtića

Postanite Eu-robovi

Ingra danas ljudi moji opet ide gore,i do kraja tjedna će biti na dvoznamenkastom iznosu…prosla su vremena nestabilnosti!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Danas bi se mogao ponoviti petak, dvoznamenkasti smo [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Imam info da je INGRA potpisala jako jako velike poslove…al bez zajebancije!znat cete sve uskoro,sve u svemu jako dobro!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ja sam kapitalizirao ovih 70% rasta.
Meni dovoljno …
Zapamtite rast na noževe izaziva pad na noževe..bolje ne bih to proživljavao još jednom.
Tko se opekao na INGRI zna dobro o čemu pišem.


Ja sam kapitalizirao ovih 70% rasta.
Meni dovoljno …
Zapamtite rast na noževe izaziva pad na noževe..bolje ne bih to proživljavao još jednom.
Tko se opekao na INGRI zna dobro o čemu pišem.

Ove dane čemo saznati zašto raste a to sigurno nisu noževi, a ti vani [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

opa….blokada s nijednom prodanom….
ovo jos nisam vidio

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nismo ni počeli, a već tilt :). Samo tako naprijed!

pošto mi je ulaz u ingru na 13kn, radujem se dvoznamenkastim brojkama, malo mi se sve ovo čini prebrzo no nadam se da će bar preko 15 otići, da bar malo kapitaliziram svo ovo vrijeme živciranja

New Report

Close