INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Sunce koncern predložen za županijskog partnera u projektu Stubičke Toplice[/color]

Ako pregovori prođu prema planu, do kraja ovog mjeseca očekuje se potpisivanje ugovora s izabranim privatnim partnerom te registracija zajedničkog dioničkog društva, u kojem će Županija biti vlasnikom udjela od 49 posto, rekao je zamjenik županice za gospodarstvo Zorko Vidiček.

Vrijednost projekta bit će oko 109 milijuna eura, a konačna realizacija – od projektiranja, prikupljanja dozvola, građenja, opremanja i uhodavanja – očekuje se u roku četiri godine.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=242261a8-a8eb-4557-b641-c02815de2075&ref=lastadd

Znači u ponedeljak laganini dolje, al neko će jeftinjaka dokupit [smiley2]

teško da će dolje, podrška na 55000 kn je cca 200 kom, uprava ostvaruje pihod prema planu, najaniži p/e od svih građevinara, najbolji PR, spremaju se novi poslovi…Pametnom dosta


Znači u ponedeljak laganini dolje, al neko će jeftinjaka dokupit [smiley2]

Vidjet ćemo…

Zašto bi išli dolje, nije ništa porasla dionica na krilima toga što je objavljeno da su se javili na natječaj, a ionako je odpočetka bilo izgledno da su Sunce Hoteli u prednosti, uostalom kupili su dio zemljišta u međuvremenu.Kada bi raslo na svakom novom mogučem poslu, već bi odavno bili na 100 000.
Međutim pala je u danima kada je objavljeno slijedeće, iako nije baš previše zapaženo među investicijskom javnošću:

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,10,25,,95678.jl

” Gradnja našega trgovačkog centra u Laništu stajat će oko [color=blue]250 milijuna eura[/color], a počet će početkom iduće godine. Trenutačno imamo sedam lokacijskih dozvola, a nadamo se da ćemo uskoro dobiti i građevinske, kako bismo mogli početi graditi – kaže Kojaković. ”

Ingra je zadužena za izvođenje radova, a mi smo dali zemljište

Kako je preko 55 000 skoro 200 komada na kupnji , ukoliko tržište krene gore, a za očekivati je da hoče, nadam se da se vračamo prema 60 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolege možemo ovu temu možda početi negdje drugdje , ja doduše ne bih volio nigdje , ali upravo sam kod prijatelja pročitao veliku naslovnicu na današnjoj Slobodnoj ….
HRVATSKOJ PRIJETI VELIKI KRAH BURZE .
Pazite , glavna vijest u cijelom listu .

Uglavnom , balon , bla bla bla , naše regionalno tržište koje vodi svoji igru neovisno o svjetskim kretanjima ,
pa prezaduženost cijele nacije pa domino efekt cijele regije .

Uglavnom autor katastrofično najavljuje totalni krah i siguran je u to samo nezna kad .
Citira neke koji kažu vrlo brzo , pa navodi opet iduću godinu pa do treće opcije razmak od 2-5 godina.

Postaviti ću ovo pitanje upravo vama ovdje na našoj najjače rastučoj dionici .

KAJ MISLITE O OVOME , IMA LI OSNOVE ZA TO , MNOGI ULAŽETE PO CIJELOJ REGIJI ILI PRATITE REGIJU i JER SUMLJAM DA VAM JE SVEJEDNO BUDE LI TO ILI NE ?

igh kontruktor ingra…dal je to isti vlasnik


Kolege možemo ovu temu možda početi negdje drugdje , ja doduše ne bih volio nigdje , ali upravo sam kod prijatelja pročitao veliku naslovnicu na današnjoj Slobodnoj …. HRVATSKOJ PRIJETI VELIKI KRAH BURZE . Pazite , glavna vijest u cijelom listu . Uglavnom , balon , bla bla bla , naše regionalno tržište koje vodi svoji igru neovisno o svjetskim kretanjima , pa prezaduženost cijele nacije pa domino efekt cijele regije . Uglavnom autor katastrofično najavljuje totalni krah i siguran je u to samo nezna kad . Citira neke koji kažu vrlo brzo , pa navodi opet iduću godinu pa do treće opcije razmak od 2-5 godina. Postaviti ću ovo pitanje upravo vama ovdje na našoj najjače rastučoj dionici . KAJ MISLITE O OVOME , IMA LI OSNOVE ZA TO , MNOGI ULAŽETE PO CIJELOJ REGIJI ILI PRATITE REGIJU i JER SUMLJAM DA VAM JE SVEJEDNO BUDE LI TO ILI NE ?

Ukratko: nema krize, već korekcija.
Prilika čvrstima za dokup, a mali neka uče.


igh kontruktor ingra…dal je to isti vlasnik

Ne.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

bok svima
procitao sam neki dan (mislim da je u novom listu) da se sprema investiranje u Gredelj tvornicu. tamo bi se radili nekakvi zabavni centri, kulturni centri itd
i naravno da se pojavljuje Trigranit koji daje svoje sugestije kako bi se to gradilo – to bi onda opet mogla Ingra isplivati kao njihov partner
ne znam jeste li o tome pisali
budem pregledao novine pa cu reci tocno koje su i od kojeg dana
pozdraf

Postanite Eu-robovi

Vaš link

evo nadjoh
ispricavam se na ponavljanju

Postanite Eu-robovi

KAJ MISLITE O OVOME , IMA LI OSNOVE ZA TO , MNOGI ULAŽETE PO CIJELOJ REGIJI ILI PRATITE REGIJU i JER SUMLJAM DA VAM JE SVEJEDNO BUDE LI TO ILI NE ?

Rizičan prelazak na euro

“Slom burze” mogao bi se dogoditi u iduće dvije do pet godina, odnosno prije ulaska u EU, to jest prelaska na euro, te u slučaju da se prije “sloma” ne dogodi polagano “ispuhivanje tržišta”. Dakle, trebalo bi se mnogo toga spojiti za burzovni krah, ali velike se nesreće i događaju tako da se nekoliko manjih nesreća posloži na prilično nezgodan način.”

Neka prestanu nekompetentni novinari brijati na 1929-tu. Evo kriza u Americi 1987. čini mi se da je korekcija
bila 25%, ako je to krah tržišta, onda je ona 1929-te bila nestanak svega žvog i neživog na zemaljskoj kugli.
Uostalom crobex je preko ljeta bio u korekciji 20% kao i većina dionica.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close