INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oprostite šta upadam u raspravu,ali trenutno ni svijeće ni fenjeri ni grafovi ni reflektori na ovoj dionici nisu bitni.Isto kao i u padu.A o nama svima ovisi na koliko će dionica otići gore,ili dolje.Ali trenutno cijena ide jako visoko ,tamo gdje joj je i mjesto.

peyo

@ peyo
[thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

…bespotrebno se neki zamaraju grafovima…ova dionica već duže vrijeme ne poštuje nikakve zakonitosti TA…ako ih crtamo unazad onda sve možemo posložiti i objasniti…unaprijed teško…pozz i sutra najbrži prst po asku… [rolleyes] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Meni ovo sve miriši na friški novac, možda od arene???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Sutra ode Meske u Moskvu, možda ide još netko s njim [rolleyes]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Nakon nepodnošljivo predugog padanja , slijedilo je odrastanje INGRE , a pogledom na broj novih članova foruma , iako ih ne možemo čitati jer su zaključani do p,očetka radnog vremena u slijedećem tjednu , lijepo se vidi novi pozitivan sentiment , koji bi mogao i potrajati uz povremene korekcije i unovčavanje profita.

Pošto je jedna kugla sladoleda koja u sebi nema nikakav potencijal osim trenutnog veselja , u odnosu na kupnju jedne dionice INGRE sa malo duljim horizontom ?

filija @ koliki ti je prosjecni ulaz ako TA ne valja?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Meni ovo sve miriši na friški novac, možda od arene???

AFAIK trebao bi im doći friški novac ali ne od Arene.

Više ništa ne može zaustaviti brzinu širenja planetarne vijesti o događajima poslijednjih dana na ZSE sa INGR-R-A .

onaj tko je prošli tjedan u ovu dionicu ulozio 100.000kn na kupnji od 5,60 moze ovajtjedan kuptiti od dobiti novi autu [thumbsup]
po meni ova dionica je po rsi iznad 80 i smatram da ovaj tjedan dolazi do rasprodaje i ulagaci uzimaju dobit-zaradu i tako dolazi do korekcije cijene do 6,xx pa ponovo uzlet do 10 ili 12 kuna.

dan poslje sutra

Krivo misliš frende.Kad krila jednom uhvate vjetar nema kočenja.Il si bos il si hađija.

peyo

New Report

Close