INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pbz-a vise nema,nema vise "velikog"prodavaca,hm…dugorocno sigurno up.Kad bolje rezimiram,prodao sam u petak veci dio i odgovara mi pad,eh sad dali cu uspijeti kupiti nize i dali mi se isplatilo riskirati tih kunu nize???!!Sta je tu je,u pon vam se pridruzujem kako god okrene,pa za pol god ko ziv ko..



minuteman@. Daj se poklopi ušima i ućuti. Taj graf je skinut danas sa Tele Tradera, nisam ga ja crtao. Na tome u Americi radi oko 940 zaposlenih. Ako ti je teško priznati da si pogriješio promijeni nick ili smisli nešto… [bye]

dobro ti pise covjek…omasio si fudbal…cudno za korisnika od 2007 da takve elementarne stvari ne zna… [undecid]
[/quote]

Inverter, zna bananko da nije stavio tjedni graf, ali kako je u debeloj pušioni na sve načine pokušava onima s nešto manje znanja i iskustva objasniti da ovo ima samo jedan smjer, a to je prema njegovoj nuli.

PS. bananko, a da ti je druga rezolucija na monitoru pa da ti je stala slika s datumima do sredine prvog mjeseca da li bi to onda bio mjesečni graf? [lol]

nešto zanimljivo,
u odogovoru na upit Zagrebačke Burze d.d. od 08.02.2012. stoji da…
"…ne postoje nikakve nove ili promijenjene materijalne činjenice."

a zatim se u istom skreće pažnja…
"…da su INGRA i Ministarstvo zdravlja postigli dogovor na osnovu kojeg je Klinika za tumore
danas predana Ministarstvu na korištenje."

9.2.2012 Ingra d.d. – odgovor na upit Zagrebačke burze
http://zse.hr/default.aspx?id=39131

e sad…
je li mogla kod predaje Klinike sjesti i neka lova od Ministarstva zdravlja za obavljene radove ?!
i to baš nakon višemjesečnog otezanja …
a što bi inače mogao biti razlog ovako hitne predaje iste ?!
jel nešto novo dogovoreno ili su samo dana obećanja ?!

teoretsko pitanje…
i sad, bi ovo moglo biti dostatno za obranu ionako već dobro posrnule cijene ?!
drži li teorija vodu ?!

Optimist - loše informirani pesimist

Meni je najzanimljivije da je Ingra službeno demantirala da ima ponudu za preuzimanje (iako je to nitko nije ni pitao), a ubrzo nakon toga krenulo je žestoko kupovanje dionice Ingre s aska da bi jučer bilo trgovano s preko 600.000 dionica po 8 kn iako je ta cijena dupla od one prije desetak dana….zaključak neka svatko donese sam

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nema promjena u top10.

Ako je kupio neko veći nećemo više padati ako nije mislim da smo ……….. na prvoj korekciji vani.

bit će bolje................

Vidim da su čak i neki žestoki zagovornici Ingre već rasprodali svoje portfelje i sada plaču. Dečki ostavite se burze, jer nemate živce za to ili odite u ERNT i HT, tamo nema ovakvih stresova za koje psihički niste spremni! A evo Vam i jedan grafić da gledate jednoznamenkastu cifru još sutra, jer od ponedjeljka smo na dvoznamenkastoj. Znam da boli, ali i bol je za ljude! Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima! [thumbsup]


Vidim da su čak i neki žestoki zagovornici Ingre već rasprodali svoje portfelje i sada plaču. Dečki ostavite se burze, jer nemate živce za to ili odite u ERNT i HT, tamo nema ovakvih stresova za koje psihički niste spremni! A evo Vam i jedan grafić da gledate jednoznamenkastu cifru još sutra, jer od ponedjeljka smo na dvoznamenkastoj. Znam da boli, ali i bol je za ljude! Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima! [thumbsup]

Samo neki su rasprodali.
Vecina nece, barem ne ispod 20 kn…
[thumbsup]


Vidim da su čak i neki žestoki zagovornici Ingre već rasprodali svoje portfelje i sada plaču. Dečki ostavite se burze, jer nemate živce za to ili odite u ERNT i HT, tamo nema ovakvih stresova za koje psihički niste spremni! A evo Vam i jedan grafić da gledate jednoznamenkastu cifru još sutra, jer od ponedjeljka smo na dvoznamenkastoj. Znam da boli, ali i bol je za ljude! Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima! [thumbsup]

sad si na grafićima, nema više laprdanja o izmišljenim poslovima? Očito si naučio googlati! očekivao sam da ćeš im i danas dodijeliti neki višemilujunski posao s kojim nemaju veze… nakon ATPL, tko će im sad "dati" posao?


http://www.poslovni.hr/vijesti/mi-smo-kaze-radimir-cacic-realni-i-trazimo-nemoguce-197804.aspx

ovo je zaista hrvatski new deal! uh, ingra i ostali gradjevinari jednostavno nece moci ostati bez poslova sve kad bi i htjeli.
ovaj ovotjedni skok cijene tek je blagi uvod u ono sto nas tek ceka. tko sad ostane u cashu, taj je stvarno nepopravljivi pesimist.

ovo je ono sto se cekalo godinama!

a odakle državi para za to?


Vidim da su čak i neki žestoki zagovornici Ingre već rasprodali svoje portfelje i sada plaču. Dečki ostavite se burze, jer nemate živce za to ili odite u ERNT i HT, tamo nema ovakvih stresova za koje psihički niste spremni! A evo Vam i jedan grafić da gledate jednoznamenkastu cifru još sutra, jer od ponedjeljka smo na dvoznamenkastoj. Znam da boli, ali i bol je za ljude! Pozdrav svim pravim dugoročnim ulagačima! [thumbsup]

1 week,ovo ti prikazuje trgovanje od jednog tjedna tj, 6 svijeca dnevno, znaci GRAF JE 1H …svijece nisu tjedne,ako opet ne razumijes onda nema ti nema smisla vise objasnjavat,,ovo ti je u dobroj namjeri ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zanimljivo razmisljanje cijenjenog gospodina…
http://trzistakapitala.wordpress.com/2012/02/24/izuzetna-predikcijska-snaga-bakicevog-kriznog-modela-razmjeri-neefikasnosti-trzista-i-azuriranje-modela/#comment-10805

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close