INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A po tjednom grafu, prosudite sami budućnost……….

jel se ti to zaje…. s nama forumašima iil šta? pa ti si stavio satni i pretpostavljam 5minutni graf od ingre, kakav tjedni-dnevni, eto zašto 95% ljudi puši na burzi kad ne znaju ni abecedu….

ZSE: Ingra zvijezda dana
http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-ingra-zvijezda-dana-197880.aspx

"Najlikvidnija je danas bila dionica Ingre sa 5,03 milijuna kuna prometa, a bilježi i visok postotni rast cijene, za 23,49 posto, na 8,20 kuna."

"Cijene dionica građevinskih tvrtki već su jučer snažno porasle, a njihov je rast nastavljen i danas, što analitičari ponajprije pripisuju pozitivnim očekivanjima investitora oko najave Vladina ovogodišnjeg investicijskog ciklusa."

veri najs…

Optimist - loše informirani pesimist

Tic@
Koji ste vi ulagači? Pa to na tjednom grafu su vam dole datumi, a ne minute, samo što Ameri prvo pišu mjesec pa onda dan. Dakle 2/20 vam je 20.02. Ne mogu vjerovati svojim očima, s kim gubim vrijeme ovdje. [bye]

…pozdrav Ingraši…dobar tjedan kaj ne…pišem opet na 16…molim da me se ne povezuje sa nekim multinikom…hvala…žao mi je onih koji su prodali na 4 i čekali 2 za povratak…sada znate kako je bilo nama od 10 do 4…okreće se kolo sreće…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

15-17 kn a po Vama??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Čekam 12 pa kraćenje , onda na 14 istovar . Kako je krenulo , moguće već i do sredine slijedečeg tjedna

Najlikvidnija je danas bila dionica Ingre sa 5,03 milijuna kuna prometa, a bilježi i visok postotni rast cijene, za 23,49 posto, na 8,20 kuna. Cijene dionica građevinskih tvrtki već su jučer snažno porasle, a njihov je rast nastavljen i danas, što analitičari ponajprije pripisuju pozitivnim očekivanjima investitora oko najave Vladina ovogodišnjeg investicijskog ciklusa.


A po tjednom grafu, prosudite sami budućnost……….

Ako je to tjedni graf, onda smo još prije 6 tjedana po tebi probili 8 kn. Ili meni timer ne radi, ili tebi.


Tic@
Koji ste vi ulagači? Pa to na tjednom grafu su vam dole datumi, a ne minute, samo što Ameri prvo pišu mjesec pa onda dan. Dakle 2/20 vam je 20.02. Ne mogu vjerovati svojim očima, s kim gubim vrijeme ovdje. [bye]

Na tjednom grafu jedna svijeća predstavlja jedan tjedan, gospodine Ulagaču.

minuteman@. Daj se poklopi ušima i ućuti. Taj graf je skinut danas sa Tele Tradera, nisam ga ja crtao. Na tome u Americi radi oko 940 zaposlenih. Ako ti je teško priznati da si pogriješio promijeni nick ili smisli nešto… [bye]

Evo ti dole i original link, pa se obrazuj badava!
http://www.teletrader.com/us/ingra-d-d-redovne-dionice/stocks/details/tts-13907538


minuteman@. Daj se poklopi ušima i ućuti. Taj graf je skinut danas sa Tele Tradera, nisam ga ja crtao. Na tome u Americi radi oko 940 zaposlenih. Ako ti je teško priznati da si pogriješio promijeni nick ili smisli nešto… [bye]

Ma daj!? Ajde onda daj printscreen cijelog prozora teletradera gdje se vidi da si stavio weekly graf, pa ćemo vidjeti kome treba nategnuti uši da bi se uspio pokriti. [lol]

Evo ti npr. tjedni graf daxa iz Admiral tradera, pa pogledaj datume i broji svijeće.

New Report

Close