INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

902 transakcije u jednom danu,trgovano sa 632326 dionica,promet od 5milja i nešta sitno kuna.
Dragi moji Ingraši koji ste prošli muke kao i ja,i već se oprostili sa lovom,evo nas u zaradi.Želim vam ugodan vikend.Kad se sjetim da smo prije neko vrijeme čitali o stečaju i bili na 3,5 kunica po komadu,pa silna dokupljivanja od 9,96,pa do dna,a sad se uživa.Nevjerni tomeki,……a šta bi vam ja.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE,PREKRASAN TJEDAN.

peyo

Kakve su prognoze za ponedjeljak?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Idući tjedan lagano oprez, radi se o jako bezobzirnoj ekipi koja preko noći stvori vijest o nekom neopravdanom rastu i plate dva, tri članka u tiskovinama, izmaknu prodaju i zakucaju na barem 6 kuna bez pardona. Iz tog razloga trećinu sam prodao, za ostalo sam na okidaču u ponedjeljak, ako objave neki posao kupujem, ako ne, meni dovoljno za sada.


902 transakcije u jednom danu,trgovano sa 632326 dionica,promet od 5milja i nešta sitno kuna.
Dragi moji Ingraši koji ste prošli muke kao i ja,i već se oprostili sa lovom,evo nas u zaradi.Želim vam ugodan vikend.Kad se sjetim da smo prije neko vrijeme čitali o stečaju i bili na 3,5 kunica po komadu,pa silna dokupljivanja od 9,96,pa do dna,a sad se uživa.Nevjerni tomeki,……a šta bi vam ja.SRETNO POŠTOVANI KOLEGE,PREKRASAN TJEDAN.

Ma kakav BMW?
Bice i za Porsche-a, i to onog najskupljeg, naravno! [wink]


Kakve su prognoze za ponedjeljak?

ne bi me čudilo da na krilima euforije u ponedjeljak probije 10 kn…ništa me ovdje više ne čudi…
kad se sjetim koliko smo strepili od PBZ-jca jer je imao za prodati "ogromnih" 400.000 komada kad je bila na 5 kn, a danas na oko 8 kn trgovano je s čak 632.000 dionica….
neštoVELIKO je u pozadini ovog rasta, a što saznat će se tek kad prijeđe 10 kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja





Atlanska uspješno prikuplja novac. Znamo kakav ugovor imaju sa INGROM kada ga pribave do kraja. Još malo.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39318

Kakav je to ugovor?
[/quote]
i mene bas interesira…

Inace….moram priznat da je danas protrgovana interesantna brojka…do kraja dana sigurno 600k
[/quote]
Već ste zaboravili o dogovoru za gradnju pos.zgrada itd……gooooooglaj.
[/quote]
mogao bi ti malo proguglat….vec sam pisao o tome…radi druga firma ne ingra…
budi objektivan…
nek ingra ide di oce…ja necu drukat ni za gore ni za dole…a ti ?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Kakve su prognoze za ponedjeljak?

Na Ingri ne vrijede nikakve prognoze.
Eto neki su prognozirali 2 kn pa se zahebali.
Ali valja biti oprezan i bez euforije,to najbolje
znaju oni koji imaju Ingru unazad 2 godine.

Pozdrav

Ja sam danas nadokupio, ne želim dočekat ponedjeljak u kešu, all in…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

A kada sam na 4 kune pisao da su Vas psihički dotukli i utjerali strah u kosti, bio sam predmet podsmjeha mnogih nickova koji su u međuvremenu isparili s ovog foruma.
Ja sam i dalje tu, a gdje su ti "likovi" i samozvani proroci nestali?

bananarama stari sam ingraš ali novi korisnik foruma tvoji komentari su ispravni

ovo je danas ostalo iznad 8 i imamo lijepu zelenu svijeću ovaj tjedan. očekujem još dvije takve i onda lagano hlađenje

Stvarno lijepi oporavak, jedva čekam drugi tjedan da vidim hoće li biti promjena u top 10, ipak je protgovano ovaj tjedan skoro 2mil. dionica. S ingrom se stvarno nikad nezna,al mislim da nema više povratka na 5kn. ugodan vikend onima u kešu i onima u dionicama, tko zna tko će ljepše spavat?!

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close