INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kladim se u burek da če danas proći 700 000 komada dionica

ko ovaj tjedan nije digo novce na ingri nek se ostavi burze i ode radit na ingrino gradilište !!

hajdemo da i(n)gramo!

Živjeli

[thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Pozdrav ingraši

kako zdravlje, meni nekako zatopljenje oko srca, led se topi strahovito brzo samo neka tako nastavi

Živjeli Vi meni bili

Stiglo proljeće na ZSE,a prva lastavica INGRAAAA. [rolleyes]

A da su vam prošli tjedan rekli da će sa 4 na preko 8 vi bi rekli LUD! Na 4 ste govorili ide na 2 i šta sad??? Sad nevalja jer je 8. Zašto nebi i na 20?
Pozdrav stfaci i inverteru a poseban vatrenom1. TA pali, kako da ne.

neće uvijek biti ovako.




Atlanska uspješno prikuplja novac. Znamo kakav ugovor imaju sa INGROM kada ga pribave do kraja. Još malo.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=39318

Kakav je to ugovor?
[/quote]
i mene bas interesira…

Inace….moram priznat da je danas protrgovana interesantna brojka…do kraja dana sigurno 600k
[/quote]
Već ste zaboravili o dogovoru za gradnju pos.zgrada itd……gooooooglaj.

neće uvijek biti ovako.



Istresa se burekmajstore kako sam već pisao. Idući tjedan idemo preko 10. Neko reče da je 200% rasta SF. Evo od dna smo na preko 100%. Idućih 100% rasta smo već na 16,00. Kakav SF to je realnost, i više od toga. polako.

Sa 4kn 200% je 12kn a ne 16
[/quote]
od 4-8 je 100% a od 8-16 opet 100%. [wink]

neće uvijek biti ovako.

NEPONOVLJIVO se nastavlja….došlo vrijeme da se minus brišeeeeeeeeeeeeee
Opet ću dobiti KOLIČINU ali ništa mi ne može ovaj dan pokvaritttttt!!!!

"alea iacta est"

A POBJEDNIK dana je prodaja 2 komada po 8,20…..

"alea iacta est"

Još 4 minute…tresite svi jer u ponedjeljak je novi dan.

"alea iacta est"

Megido alias Filija obmanjuje forumaše lažnim objavama o gradnji poslovne zgrade ATPL pošto je ista sklopila ugovor o gradnji sa Tromontom.

http://www.poslovni.hr/vijesti/tromont-gradi-novu-zgradu-atlantske-plovidbe-189172.aspx

Oćigledna manipulacija i laganje.

a debili smo daš link? 😀

VAUUUUU, koji dan!!! Molim vas od Ponedjeljka samo po 7-8% u zeleno jer ovo je stresno. Čestitam trejderima na zaradi ma kolika bila a još veće čestitke kupcima koji namjeravaju držati minimalno do 22. Zašto 22? Pa zna se. Žao mi je burekdžija koji su kratili u padu i kupovali na vrhovima jer su izgubili. Nadam se da je takvih malo ali drugi tjedan trgujte pametnije. Pozdrav svima i radostan i miran vikend vam želim.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close