INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra se vrača na realnu vrijednost a to je 20kn

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Ovdje kao da se sprema novi val dokapitalizacije, ovaj put po 10 kn.

Zašto ne ponovno na 20.
I to ne moraju biti vjerovnici već novi keš večinskog strateškjog partnera.
I veći kapital i rezerve i ponovni mogućnost da fondovi dokupljuju i to bi dalo novi polet.
BV je još uvijek preko 30 i sa dokapitalizacijom po 10 bi bio nešto ispod 20 ,a sa dokapitalizacijom
po 20 BV bi bio preko 25.
S obzirom da Čačić pokreče investicije opasnost od stećaja svih građevinara bitno smanjena i zato svi
rastu.Normalno da INGR raste više jer je pala neuporedivo više od svih ostalih.
Na 8 kn još uvijek šansa na brzu zaradu od 100%.Naravno da može i nazad.

Da li netko želi Arenu za bagatelu?

Došao Lopina..odo ja… [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

tute, 24.02.2012. u 12:34
[svi mi mislimo tako jer smo vani lagano…ali ako nas zeznu pa podignu ljestvicu onda će biti svašta…a oni to mogu ako žele…/quote]
Vaši strahovi su opravdani…. [proud]


Da li netko želi Arenu za bagatelu?

naravno…jedini način je uništiti firmu koja je vlasnik Arene….kad Ingra ne bude mogla plaćati obaveze, onda će je dobiti za bagatelu, tu si u pravu

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


Vaši strahovi su opravdani…. [proud]

Možda, ali trenutačno netko čeka bid na 7,9-8,0 da se iskipa.



Da li netko želi Arenu za bagatelu?

naravno…jedini način je uništiti firmu koja je vlasnik Arene….kad Ingra ne bude mogla plaćati obaveze, onda će je dobiti za bagatelu, tu si u pravu
[/quote]

Ma šta još uvjek mislite da će ingra u stečaj???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ovo nije špekulativni rast!!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Jeli itko ima argumente za ovaj rast??Osobno sam odlucio prodati veci dio i cekati ocitovanje uprave,zelim provesti ovaj vikend na miru i bez stresa,u pon ako bude dobrih vijesti kupujem i kunu skuplje…do tad sretno hrabrima i "ludima" [thumbsup]

Istresa se burekmajstore kako sam već pisao. Idući tjedan idemo preko 10. Neko reče da je 200% rasta SF. Evo od dna smo na preko 100%. Idućih 100% rasta smo već na 16,00. Kakav SF to je realnost, i više od toga. polako.

neće uvijek biti ovako.

Nema razloga da se ovaj rast ne nastavi i slijedeći tjedan. Vidimo se oko srijede/četvrtka na 11kn.
Ovo nije nikakav nagovor na kupnju, samo osobno predviđanje događaja.

Imam dionice INGR-e.


Ovo nije špekulativni rast!!!

večerašnji top 10 dat će nam odgovor…ako ne bude novih imena u top 10, u pon. u 10.00 slijedi masovni iskrcaj!!!!

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close