INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hoće li ovo do 100% danas?
Nisam u vlakiću, ali sretno svima, pogotovo onima koji su tu odavno. [smiley]

Ovo je lijepo, kada bi na svakoj dionici tako super.

Neka ljudi kupuju ali da ne bude poslje da je svako kriv za njihovu kupnju,vrijedi ova dionica vrijedi ali moje mišljenje da su oni ovo pošteno nadrukali jer tko hoće kupiti veće količine neće ovako lupati po kupnji.

Pametno Ingraši da ne bi ponovo lupali glavom u zid.

Samo do gapa će neki izgubiti lijepe novce ali to će im biti škola.

bit će bolje................

Sada se istresa burekdžije a onda opet prema vrhovima.

neće uvijek biti ovako.

Malo iskrenosti, ne laganja. Pokazao sam Vam količinu, kratio sam dakako i prosjek je 6,91. I dalje stojim na 3x i tek tada izlaz. Nekada sam svakodnevno pravio ulaze izlaze, bio sam humanitarac brokerima. Nema toga više. Kupili ste nešto po bagatelnoj cijeni. Ajde da ne varamo druge. Ako je ovo bilo dno a je, odrađen val i, val ii, odrađen vidim po pisanju i val iii, znači počeo je vali iv i target se zna. Čemu ići van… ok s manjom količinom da ali s velikom praviti zbrku NE. Strpljen spašen. Na valu 3 ide se van jer je 4 dosadan i traje a ja za to vremena nemam. Otvaraju se novi pogledi, bolji – brži !!
Svima LP i dobro zdravlje do 21.12.2012, tada vam dionice neće trebati !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

ide ovo u ovom valu zelenila preko 15

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



@caccone

e ja sam to naučio na korfu kad sam ga prodao na 44,00kn. držao ga dugo i baš taj dan odlučio trejdati. pojeo sam se [angry]


A ja sam pred neki dan prodao tehniku na 760 jer je bila nelikvidna a trebala mi sredstva. Drugi dan ode preko 800 uz ogroman promet [sad]
Što je tu je, sad mi se sve vraća na Ingri.
BTW, sada ovo dati ispod 8 bi u najmanju ruku bila čudna odluka, uz bid duplo deblji od aska [tongue]

bilo bi dobro da se danas stabilizira iznad 8. a onda idući tjedan šta bude. bit će i više informacija

Ovdje kao da se sprema novi val dokapitalizacije, ovaj put po 10 kn.

Krepat ma ne molat.

Moram na put kad je najzanimljivije, teška srca ali što se može. Držite se, ne sumnjam da će ovo danas ostati iznad 8 [thumbsup]

malo van na 8,35

Majko mila ovo stvarno nije normalno…kupio -prodao, kupio -prodao,kupio- prodao…puši mi se već iz kompjutera…ovakve fine i lake zarade treba uzimat i sada već treba biti oprezan…jer realno ovo je čisti špekulantski rast,kao što je bio onaj s 11kn do 18 kn prošle godine…

New Report

Close