INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovakav osjećaj je NEPONOVLJIV….

"alea iacta est"

Vidim da ih je jako malo ostalo unutra,cekate nize razine…hmm [shocked]

@caccone

e ja sam to naučio na korfu kad sam ga prodao na 44,00kn. držao ga dugo i baš taj dan odlučio trejdati. pojeo sam se [angry]

e kad ovaj balon sa -91 milijun kuna gubitaka pukne, čut će se do Haaga! [bye]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

pa šta je tu čudno…srušili je sa 7-8 na manje od 4 kune pa sada samo vračaju što su nam uzeli tek nakon 8.čemo vidjeti kako posluju i kako će cijena dionice..jer ako se vratimo nema tu više kruha…

Ide ovo danas na 10

jučer sam jednom kolegi sa foruma na PM napisao da bi mogla na 8 kn, eto već danas se ostvaruje. jučer sam nažalost izašao.

u 10 dana INGRA nje narasla 100% nakon FI sa -90 milijuna kuna gubitaka! ALO!
pamet u glavu, ne budite ovce na bidu nakon ovakvog enormnog rasta!

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica





Šteka mi investor. Ima li tko problem s njim ili vam radi? Hvala.

Proradilo

Iskreno, nije mi baš jasno što se događa ali daleko od toga da sam nezadovoljan [smiley]
[/quote]
opet šteka, nemogu izadati naloge na nekim dionicama. AAaaaaaaaaaaaa, platiće mi za ovo. idem od njih odmah.
[/quote]

Jel bi ti to prodao INGRU?
[/quote]
Ma šta prodao kupio na 7kn ali me zeznuo investor. Još nemogu zadat nalog. Tužiću ih!!! Vidiš da ovo ode u nebesa. Danas možda i do 10

neće uvijek biti ovako.

Kompletno LUDILO !!!!!
Ma to je burza !!!!

svima ustrajnima čestitke

mogo sam zaradit 1200 kn vise al hebi ga….ko bi znao…
a kak sam vec naveo…kad neznas kaj bi prati gapove…
[lol] [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close