INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne uopće, samo pitam [cool]

pa kad vec pitate, upravo rekose na hrt dnevniku da idu projekti i Ombla i Plomin3, a ZLZ francuski koncesionar obecava da ce izvodjaci biti hr gradjevinci! Je li sad malo jasnije?

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja



Još nitko ne zna razlog od kuda ovoliki rast,a firma je "pred kolapsom" i dužna je na sve strane. (Ne mislim ništa negativno,ne drukam i ne crnim INGRU ili slično. Samo iznosim stvari koje se tu stalno spominju).

Strah me da nije euforija u pitanju,pa se balon povecava bez razloga dok….. Skoro sedam milja prometa u cetiri dana,a naravno svi žele dio kolača [wink]

Možda je samo vracanje na realnu vrijednost…Ne znam [undecid]
Jel ima netko ideju kako ce se ovo nastaviti…

terreba večeras pogledati top 10, ako bude novih jakih ulagača, onda oni kupuju…ako ne bude promjena usprkos 205.000 trgovanih dionica od ponedjeljka, znači da je ovo bilo samo pumpanje cijene radi iskrcaja i onda će sutra biti "udri po bidu"
[/quote]
promjena koliko vidim nema, znaći sutra vas izlazi još puno van !?

idući tjedan će bit bolje...




Brutalni kapital je u ovu dionicu uložio "brutalni kapital". Brutalni kapital već tri godine trpi "brutalni gubitak". Nakon tri godine trpljenja "brutalnog gubitka", brutalni kapital je odlučio "brutalno zaraditi"!
A koliko Vi trenutno posjedujete dionica, ili možda još uvijek ne? [cool]

Danas je vrijedilo brutalno reskirati – unutar 654 transakcija – školovanje za početnike i napredne , pa skoro bez rizika – kupi kad padne , prodaj na porast i to što više puta . Ulog : puno radno vrijeme .
[/quote]

Nemam što dodati – osim možda da kažem – naivno i skroz pogrešno.
[/quote]
Ne znam što je tu naivno i pogrešno..treba samo imati osjećaj i malo sreće…
Evo samo ja danas pet puta ulazio i izlazio..
Kod tri ulaska i izlaska zarada oko 7400-7600 kn
A kod dva ulaska i izlaska popušio oko 1200 kn
Uglavnom ludilo se nastavlja yeah…mada realno sutra bi trebalo malo hlađenje…ovisi naravno kako ekipa odluči 🙂



Ne uopće, samo pitam [cool]

pa kad vec pitate, upravo rekose na hrt dnevniku da idu projekti i Ombla i Plomin3, a ZLZ francuski koncesionar obecava da ce izvodjaci biti hr gradjevinci! Je li sad malo jasnije?
[/quote]

Ma neee, to sigurno nije to…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Ne uopće, samo pitam [cool]

pa kad vec pitate, upravo rekose na hrt dnevniku da idu projekti i Ombla i Plomin3, a ZLZ francuski koncesionar obecava da ce izvodjaci biti hr gradjevinci! Je li sad malo jasnije?
[/quote]

rekao je da će hrvatski građevinari dobiti posao. Ingra nije građevinar već developer. Što misliš da će francuski koncesionar koji je sam developer, uzeti pod sebe još jednog developera koji će onda pronalaziti građevinare? gluposti…..



Ne uopće, samo pitam [cool]

pa kad vec pitate, upravo rekose na hrt dnevniku da idu projekti i Ombla i Plomin3, a ZLZ francuski koncesionar obecava da ce izvodjaci biti hr gradjevinci! Je li sad malo jasnije?
[/quote]

ako se ne varam ZLZ bi trebao graditi Viadukt??

naglasak mog posta je bio na ombli i plominu, a tu je ingra najizglednija. a zlz – pa sam opi je svojevremeno izjavio da je sa cak 5 potencijalnih ponudjaca dogovoren ili ugovoren angazman ingre. igh je tu sigurno u igri, a za ingru cemo vidjeti u kom vidu i obujmu.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Jedino s Francuzima Opi nema dogovor, nažalost… ali to nije ni bitno, mene interesira Ombla i Plomin za koji bi mogao ići natječaj za jedno mjesec-dva

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


17.02.2012 > T: 14.02.12 Pros. cijena: 4,76
RB Dioničar Broj %
1. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71%
2. PBZ Croatia osiguranje OMF 603.877 4,46%
3. AZ OMF 564.324 4,17%
4. VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. 516.658 3,81%
5. Raiffeisen OMF 511.349 3,78%
6. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34%
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INS… 380.759 2,81%
8. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
9. LUDVIGER JASNA 316.350 2,34%
10. INGRA-GRADNJA D.O.O. 308.271 2,28%
UKUPNO 4.747.266 35,06%
Ispali iz Top 10:
PBZ D.D.

Vidjeti ćemo uskoro što se iza brda valja….

ništa se ne valja, nitko novi nije ušao….nema velikih kupaca…očito su malo jači trejderi dizali cijenu i danas se počeli iskrcavati…sutra bi mogao biti pad nazad na 6 kn,a ako krene panika i niže

@pozitiva
mozda opi tada nije imao s francuzima dogovor (jer ni to sa sigurnoscu ne znamo), ali ako i nije imao tada, mozda ima ili ce imati sada. to cemo, vjerujem , uskoro saznati.

a da je bar nesto od tih projekata vec sasvim sigurno u rukama ingre potvrdjuje i ovotjedna eksplozija cijene dionice. i to na krilima insiderskih informacija. sto ce tek biti kad svi saznaju detalje…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

ZAGREB – Ingra je izvijestila da je zaključila četiri nova ugovora na poslovima cestogradnje u Hrvatskoj. Tako je potpisala dva ugovora za izgradnju državnih cesta u Bjelovarsko-bilogorskoj, Splitsko-dalmatinskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji, kao i ugovor za izgradnju Podravskog „Y“, dionica Vrbovec-Bjelovar, trasa i čvor Farkaševac te ugovor za izgradnju dionice Sredanci-granica BIH, na autocesti A-5.

Davor Štern izabran je za člana Nadzornog odbora Ingre. Štern je član Uprave Ine, a s građevinskim sektorom dodirna mu je točka vođenje tvrtke Lanište koja je vodila gradnju Arene Zagreb. Štern je zaslužan i za dovođenje TriGranita u Hrvatsku


ZAGREB – Ingra je izvijestila da je zaključila četiri nova ugovora na poslovima cestogradnje u Hrvatskoj. Tako je potpisala dva ugovora za izgradnju državnih cesta u Bjelovarsko-bilogorskoj, Splitsko-dalmatinskoj i Dubrovačko-neretvanskoj županiji, kao i ugovor za izgradnju Podravskog „Y“, dionica Vrbovec-Bjelovar, trasa i čvor Farkaševac te ugovor za izgradnju dionice Sredanci-granica BIH, na autocesti A-5.

Davor Štern izabran je za člana Nadzornog odbora Ingre. Štern je član Uprave Ine, a s građevinskim sektorom dodirna mu je točka vođenje tvrtke Lanište koja je vodila gradnju Arene Zagreb. Štern je zaslužan i za dovođenje TriGranita u Hrvatsku

pa dobro što je tebi? ovo je već objavljeno najmanje 20 puta, prvi put prije 6 dana….pa dokle će se postati jedno te iste vijesti??? da ja sad počnem na svakoj stranici lijepiti katastrofalno FI s gubitkom od -90 milijuna kuna????

New Report

Close