INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam relativno neiskusan na burzi (ipak neki staž imam, a i nešto se ubolo) i sitna riba ali bih rekao da se isplati makar samo gledati ovu dionicu zadnjih mjesec-dva, prava škola za početnike i manje iskusne.

Brutalni kapital je u ovu dionicu uložio "brutalni kapital". Brutalni kapital već tri godine trpi "brutalni gubitak". Nakon tri godine trpljenja "brutalnog gubitka", brutalni kapital je odlučio "brutalno zaraditi"!
A koliko Vi trenutno posjedujete dionica, ili možda još uvijek ne? [cool]




kako je dobro kad više nema fond managercica u nasoj Ingrici, ovo je lagani melem na ranu za sve ove godine

Bas bi bilo dobro da ti koji su je namjerno rusili i prodavali i po 4 kn. poloze nekome racun…
[/quote]
Kome da polazu racune,ovo je trtziste kapitala i samo najjaci mogu zaraditi.Ako nemate insajd info onda ste spekulant i kockar,sve drugo su price.Inace posjedujem nesto dionica i ne planiram ih prodavati…pre rizicno je trejdati ovdije.lp
[/quote]

Kako kome?
Pa valjda bi i fond menadzeri trebali odgovarati za svoje poteze i (ne)uspjehe, pogotovo kada se radi o velikim novcima… Ili je normalno da se oni zahebavaju, igraju i cijelo trziste uslovljavaju, kako se njima "digne" jer svakako, lova nije njihova?!


Ja sam relativno neiskusan na burzi (ipak neki staž imam, a i nešto se ubolo) i sitna riba ali bih rekao da se isplati makar samo gledati ovu dionicu zadnjih mjesec-dva, prava škola za početnike i manje iskusne.

Pazi ElRoy,
nema nista gore nego posmatrati dobar rast dionice nakon sto si je prodao.
I ovih dana bas oni najiskusniji si najvise grizu nokte…


Brutalni kapital je u ovu dionicu uložio "brutalni kapital". Brutalni kapital već tri godine trpi "brutalni gubitak". Nakon tri godine trpljenja "brutalnog gubitka", brutalni kapital je odlučio "brutalno zaraditi"!
A koliko Vi trenutno posjedujete dionica, ili možda još uvijek ne? [cool]

Danas je vrijedilo brutalno reskirati – unutar 654 transakcija – školovanje za početnike i napredne , pa skoro bez rizika – kupi kad padne , prodaj na porast i to što više puta . Ulog : puno radno vrijeme .

Još nitko ne zna razlog od kuda ovoliki rast,a firma je "pred kolapsom" i dužna je na sve strane. (Ne mislim ništa negativno,ne drukam i ne crnim INGRU ili slično. Samo iznosim stvari koje se tu stalno spominju).

Strah me da nije euforija u pitanju,pa se balon povecava bez razloga dok….. Skoro sedam milja prometa u cetiri dana,a naravno svi žele dio kolača [wink]

Možda je samo vracanje na realnu vrijednost…Ne znam [undecid]
Jel ima netko ideju kako ce se ovo nastaviti…

http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/radimir-cacic-francuzi-jamce-da-ce-na-plesu-vecinu-poslova-raditi-hrvatski-gradevinari/ar-27430/

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy



Brutalni kapital je u ovu dionicu uložio "brutalni kapital". Brutalni kapital već tri godine trpi "brutalni gubitak". Nakon tri godine trpljenja "brutalnog gubitka", brutalni kapital je odlučio "brutalno zaraditi"!
A koliko Vi trenutno posjedujete dionica, ili možda još uvijek ne? [cool]

Danas je vrijedilo brutalno reskirati – unutar 654 transakcija – školovanje za početnike i napredne , pa skoro bez rizika – kupi kad padne , prodaj na porast i to što više puta . Ulog : puno radno vrijeme .
[/quote]

Nemam što dodati – osim možda da kažem – naivno i skroz pogrešno.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Još nitko ne zna razlog od kuda ovoliki rast,a firma je "pred kolapsom" i dužna je na sve strane. (Ne mislim ništa negativno,ne drukam i ne crnim INGRU ili slično. Samo iznosim stvari koje se tu stalno spominju).

Strah me da nije euforija u pitanju,pa se balon povecava bez razloga dok….. Skoro sedam milja prometa u cetiri dana,a naravno svi žele dio kolača [wink]

Možda je samo vracanje na realnu vrijednost…Ne znam [undecid]
Jel ima netko ideju kako ce se ovo nastaviti…

terreba večeras pogledati top 10, ako bude novih jakih ulagača, onda oni kupuju…ako ne bude promjena usprkos 205.000 trgovanih dionica od ponedjeljka, znači da je ovo bilo samo pumpanje cijene radi iskrcaja i onda će sutra biti "udri po bidu"

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Koji smo posao dobili zna li netko???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Koji smo posao dobili zna li netko???

zar je bitno ???

Ne uopće, samo pitam [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close